روزانه دو نفر براثر تصادف جاده ای در مازندران فوت می کنند

نسیم ورزش : فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه در نیمه اول سال جاری ۳۰۰ نفر براثر تصادف کشته شدند گفت: طبق آمار روزانه دو نفر براثر تصادف جاده ای فوت می کنند.

 

۳روزانه دو نفر براثر تصادف جاده ای

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سردار سید محمود میرفیضی صبح دوشنبه در مراسم قرائت پیام مهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی در دبیرستان پسرانه شاهد ساری برگزار شد با بیان اینکه در گذشته بیش از ۲۰هزار نفر در تصادفات جاده ای کشته می شدند، افزود: در سال های گذشته با اقدامات صورت گرفته این رقم به ۱۵هزار نفر رسیده است.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه در شش ماهه سال جاری ۳۰۰نفر در استان مازندران فوت کردند، گفت: براساس آمار روزانه دو نفر بر اثر تصادفات جاده ای کشته می شوند.

سردار میر فیضی به نقش آموزش و پرورش در فرهنگ سازی اشاره کرد و ادامه داد: دانش آموزان به عنوان بازوان اجرای قوانین می باشند که با استفاده از این ظرفیت ها بسیاری از تخلفات کاهش پیدا می کند.

وی با بیان اینکه دانش آموزان می توانند یار و مهیار پلیس باشند، گفت: دانش آموزان با فراگیری قوانین می توانند آن را به همسالان خود منتقل کنند.

فرمانده انتظامی مازندران یکی از اصول قانون اساسی را نظارت مردم بر دستگاه ها عنوان کردو افزود: هموطنان می توانند با سامانه ۱۹۷ بر عملکرد پلیس نظارت داشته باشند.

سید علی ساداتی، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران نیز با بیان اینکه امنیت و آرامش امروز ثمره خون شهدا می باشد، اظهار کرد: ایجاد نظم و امنیت در جامعه با اجرای قوانین حاصل می شود و اگر قوانین به یک رفتار در جامعه تبدیل نشود نظم و امنیت در جامعه حاکم نخواهد شد.

ساداتی به نقش آموزش و پرورش در حوزه فرهنگ سازی ترافیک اشاره کرد و گفت: آموزش و پرورش وظیفه نهادینه کردن فرهنگ را برعهده دارد که باید از این ظرفیت ها استفاده کرد.

وی به تداوم همکاری نیروی انتظامی و آموزش و پرورش در حوزه آموزش فرهنگ ترافیکی تاکید کرد و افزود: درسال های گذشته نقش دانش آموزان در بستن کمربند ایمنی و رعایت قوانین پر رنگ بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو