روایت «حسین توکلی» از پشت پرده اتفاقات وزنه‌برداری/ «بهادر مولایی» قربانی شد

سرمربی پیشین تیم ملی وزنه‌‌برداری گفت: اگر زمانی که برکنار شدم حقایق را می‌گفتم شاید الان بهادر مولایی هم قربانی نمی‌شد.
حسین توکلی
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حسین توکلی درباره خط خوردن بهادر مولایی از تیم ملی وزنه‌برداری بیان کرد: انتخابات مازندران آن قدر ارزش نداشت و سکوت کرده بودم تا تنش ایجاد نشود. اما به‌ خاطر این سکوت هرگز خودم را نمی‌بخشم و خود را مسئول این اتفاق تلخ می‌دانم.

سرمربی سابق تیم ملی ادعا کرد:  اگر  همان موقع حقایق را بازگو می‌کردم شاید امروز بهادر مولایی قهرمان قربانی نمی‌شد. امیدوارم حداقل نمایندگان استان مازندران دلسوزانه پیگیر باشند، زیرا تمام این اتفاقات به خاطر انتخابات رئیس هیئت وزنه‌برداری مازندران بود. ابتدا من  و سپس این جوان قهرمان قربانی شرکت در این انتخابات شدیم.

توکلی در بخش پایانی گفت: جای سوال دارد چرا مسئولان رده بالای ورزش سکوت کرده‌اند. این رفتارها با منافع ملی تناقض دارد و باز هم خواهان پیگیری شدید هستم.

خبرهای دریافتی از فدراسیون وزنه‌برداری حکایت از آن دارد که حسین توکلی در انتخابات ریاست هیئت وزنه‌برداری مازندران به گزینه‌ای که مدنظر خودش بود رای داد و به گزینه مورد نظر فدراسیون رای نداد که جرقه اختلافات او با فدراسیون از همین جا زده شد و در نهایت این مربی از کادر فنی تیم ملی کنار گذاشته شد.

بهادر مولایی هم در کنار توکلی، از گزینه مورد نظر فدراسیون حمایت نکرد و این شائبه به وجود آمده که خط خوردن او از تیم ملی برای اعزام به المپیک، احتمالا ارتباط به همین ماجرا داشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو