رهنمودهای مقام معظم رهبری برای احیای ارزش های دینی

 

نسیم ورزش: شعبان وفایی نژاد تویه درواری یکی از پیشکسوتان ورزشی مازندران در جمع انجمن پیشکسوتان ورزش استان و هیأت های مذهبی طی سخنانی مبسوط خطاب به مسئولین ورزش کشورمان اظهار داشت : رهنمودهای مقام معظم رهبری در رابطه با احیای ارزش های دینی / اخلاقی و انقلاب را جدی بگیریم .

وی با بیان اینکه بنابر فرمایشات حضرت آقا زمانیکه اعلام می شود بانوان ورزشکار ما باید با حجاب اسلامی در مسابقات حاضر و حتی بر سکوی قهرمانی نیز حجاب خود را رعایت کنند ، افزود : مقام معظم رهبری در بحث استفاده از لقب پهلوانی نکات بسیار ارزشمندی تأکید نمودند که مفهوم را می توان اینطور برشمرد که آقایان نباید به قهرمانان دوپینگی لقب پهلوان بدهند البته مقام معظم رهبری قهرمانانی که موازین اخلاقی را رعایت کرده مورد تشویق قرار داده اند که این دیدگاه نشانگر حمایت ایشان از ورزشکاران با اخلاق است.

شعبان وفایی نژاد با اشاره به اینکه فرمایشات گهربار مقام عظمای ولایت چراغ هدایت همه مسلمانان جهان است ، تصریح کرد : این تذکرات حکایت از شناخت و اطلاعات دقیق حضرت آقا بر همه ابعاد حاکم بر امورات کشور و البته ورزش است و این یعنی بانوان ما به هیچ عنوان حق ندارند بدون رعایت حجاب و ارزش های دینی در محافل ورزشی حضور به هم رسانند .

این پیشکسوت ورزشی در مازندران گفت : مسئولین ورزش کشور در استفاده از واژه پهلوان برای قهرمانان دقت لازم را به خرج دهند . وفایی نژاد با اقتباس از فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار داشت : بحث توسعه بسیج ورزشی تکلیفی است که بر دوش مسئولین قرار دارد و می تواند جلوی بسیاری از ناهنجاری و بداخلاقی های ورزشی را بگیرد سکانداران ورزش کشور باید در حوزه احیای ارزش های دینی و انقلابی در ورزش فرمایشات مقام عظمای ولایت را در سرلوحه امور قرار دهند .

وفایی نژاد با تأکید بر اینکه صید مدال و احکام قهرمانی به هر قیمت و بدون توجه به رعایت ارزش های دینی و اخلاقی مورد حمایت هیچ مسئولی قرار نگیرد ، یادآور شد : باید رفتار و کردار جامعه ورزشی متناسب با الگوهای دینی و انقلابی باشد .

این پیشکسوت ورزشی در مازندران گفت: امروز شهرت پرستان و قدرت طلبان برای رسیدن به کرسی قدرت و شهرت از سنگر انقلاب جدا و مقابل انقلابیون و ارزش های انقلاب و نهادهای انقلابی قرار گرفته و به جای اینکه به دنبال وحدت باشند خواسته یا ناخواسته عامل تفرقه می شوند . وفایی نژاد افزود : هر فردی در هر جایگاهی قرار دارد اگر به دنبال تخریب نهادهای انقلابی همچون شورای نگهبان باشد مسیر خوبی را در پیش نگرفته است برخی نیز با تخریب شورای نگهبان به دنبال قهرمان سازی برای خودشان در جمع مخالفین نظام و از همه بدتر به دنبال فضاسازی منفی در افکار عمومی برای دلسرد کردن مردم برای شرکت در انتخابات آتی هستند .

عضو انجمن پیشکسوتان کشتی ساری که سابقه ای ۴۰ ساله در عرصه ورزش و امور اجتماعی دارد ، به پرهیز از هرگونه تبعیض در برخورد با متخلفان ، عنوان داشت : برخی از مسئولین تصور می کنند چون بسیاری از آقازاده ها و نورچشمی ها اگر خلاف و اختلاسی انجام می دهند نباید محاکمه شوند همه این موارد حکایت از دیکتاتوری برخی از مسئولین می باشد . وفایی نژاد خاطر نشان کرد : چرا امروز یک صف افراد مسئله دار متختلف و پرونده دار با کلکسیونی از تخلفات مستمر یک مسئول که همواره به دنبال تضعیف و تخریب نهادهای انقلابی که مردم به هیچ عنوان این حرکات سبک و شهرت پرستانه و قدرت طلبانه را قبول ندارند موضع گیری های برخی از مسئولین در توهین به شورای نگهبان به قدری بد بوده که بسیاری از همفکران و همراهان آنها هم اینگونه بداخلاقی های سیاسی را نکوهش کرده اند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو