رهاسازی ۱۳۷۳ خودرو در برف در محورهای مازندران

نسیم ورزش : مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از امدادرسانی به بیش از ۵ هزار و ۴۰۰ تن از هموطنان متاثر از برف و کولاک خبر داد و گفت: ۱۳۷۳ خودرو در برف نجات یافتند.

 

1373 خودرو در برف

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش و به‌ نقل از روابط‌ عمومی جمعیت هلال‌احمر مازندران ، مجتبی اکبری اظهار داشت: در ۴۸ ساعت گذشته بیش از ۵ هزار و ۴۰۰ تن از هموطنان امدادرسانی شده و ۵۳۱ تن نیز اسکان اضطراری داده شدند.

وی افزود:  امدادگران هلال احمر استان در این مدت در محورهای هراز، کلاردشت، دوهزار، نیالا، کجور، لیماکده، سوادکوه، کیاسر و کندوان در حال امدادرسانی بودند که در این عملیات‌ها به هزار و ۳۷۳ خودرو امدادرسانی شد و از این تعداد برای ۵۴۳ خودرو نیز زنجیر چرخ بسته شد.

اکبری با بیان اینکه در این مدت، ۵ هزار و ۴۹۴ تن از هموطنان از خدمات امدادی هلال احمر مازندران بهره مند شدند، افزود: ۵۳۱ نفر نیز در این عملیات ها اسکان داده شدند.

وی با اشاره به توزیع ۷۹۳ قوطی انواع کنسروجات، هزار و ۱۴۴ قرص نان، ۴۴۴ بطری آب، ۵۶ بسته خرما و ۵۰۰ بسته بیسکوئیت میان متاثران از برف و کولاک گفت: ۳۷ دستگاه خودروی امدادی در این عملیات ها به کار گیری شده و ۳۳ تیم شامل ۱۲۶ امدادگر و نجاتگر در عملیات برف و کولاک ۳ روز گذشته حضور داشتند.

اکبری با بیان اینکه امدادرسانی با تمام ظرفیت انجام شد، از خدمات تمامی نجاتگران، امدادگران و کارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان‌های درگیر در امدادرسانی و نیز شهرستان‌های معین در محورهای هراز و سوادکوه و سایر محورهای استان که با ایثار و از خود گذشتگی به نجات جان هموطنانمان پرداختند، تشکر و قدردانی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *