رمضانپور خبر داد: برگزاری اردوی تیم ملی بانوان هاکی ایران اسلامی در ساری / توسعه ورزش هاکی ساری در دستور کار می باشد

اختصاصی نسیم ورزش: سعید رمضانپور رئیس هیات هاکی شهرستان ساری از برگزاری اردوی تیم ملی بانوان هاکی در ساری خبر داد و گفت: این اردو برای آماده سازی تیم ملی برای مسابقات آتی صورت گرفت.

هاکی روی یخ

رمضانپور تصریح کرد: اردو تیم ملی بانوان به مدت ۷ روز در ساری از ۴ تا ۱۰ آذر  ماه در حال برگزاری می باشد. رئیس هیات هاکی مرکز مازندران گفت: با رایزنی های صورت گرفته با هیات استان و پس از آن فدراسیون هاکی دو بازیکن منتخب هیات ساری بصورت مهمان در اردو تیم ملی بانوان شرکت کرده اند و با بازیکنان تیم ملی به تمرین پرداختند.

وی با بیان اینکه  حضور حکیمه عبدی و مهدیس غلامی بعنوان دو بازیکن  ساروی مهمان در تمرین تیم ملی بانوان هاکی به لحاظ فنی بسیار مفید خواهد بود گفت: این امر به لحاظ بالا رفتن سطح فنی این بازیکنان می باشد.

سعید رمضانپور

رمضانپور خاطر نشان کرد: مینا اعتقادی دروازه بان تیم ملی تنها ملی پوش ساروی حاضر در اردوی تیم ملی می باشد که قطعا با برنامه ریزی های صورت گرفته در آینده نزدیک تعداد اعضای تیم ملی را افزایش خواهیم داد.

رئیس هیات هاکی ساری یادآور شد: خانم نیلوفر عبدیان سرمربی تیم ملی و خانم گشتاسبی بعنوان سرپرست تیم ملی هاکی ایران اسلامی نیز در این اردو حضور دارند.

رمضانپور گفت: مجموعه هیات هاکی ساری تمام تلاش خود را کرده است تا بهترین شکل ممکن میزبان تیم ملی بانوان باشیم . وی عنوان داشت: اعضای تیم ملی بانوان از نحوه میزبانی رضایت داشته اند که این امر مایه مباهات هیات هاکی ساری می باشد.

رمضانپور گفت: اجازه حضور بازیکنان تیم هاکی ساری و مربیان شهرستان در کنار اردوی تیم ملی بانوان را گرفته ایم تا از نزدیک شاهد تمرین بازیکنان تیم ملی باشند.

رئیس هیات هاکی مرکز مازندران اظهار کرد: برگزاری اردوی تیم ملی بانوان در شهرستان ساری به جهت ایجاد انگیزه در بین جوانان ورزشکار علاقه مند به این رشته ورزشی مهیج می باشد.

رمضانپور در پایان ضمن قدردانی از حمایتهای دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری گفت: تلاش های فراوانی ابجهت این میزبانی ز مجموعه مدیران ورزشی استان و شهرستان صورت گرفته است که تمامی این فعالیتها به منظور توسعه ورزش هاکی در مرکز استان می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *