رقابت ۹ ورزشکار ناشنوای مازندرانی در بازی‌های آسیایی

نسیم ورزش: رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان مازندران از رقابت ۹ ورزشکار ناشنوای مازندرانی در بازی‌های آسیایی و اقیانوسیه ۲۰۱۵ در چین‌تایپه خبر داد.

آرام

سید سعید آرام با اشاره به رقابت ورزشکاران دو قاره آسیا و اقیانوسیه در این مسابقات گفت: هشتمین دوره بازی‌های آسیایی و اقیانوسیه ۲۰۱۵ ناشنوایان از ۱۱ تا ۱۹ مهر در چین‌تایپه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به رقابت ورزشکاران در ۱۲ رشته ورزشی، بیان داشت: ورزشکاران در رشته‌های بسکتبال، بدمینتون، بولینگ، تنیس، تنیس روی میز، تکواندو، شنا، جودو، دوومیدانی، دوچرخه‌سواری، فوتبال و فوتسال در این بازی‌ها با هم رقابت می‌کنند.

رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان مازندران از رقابت ورزشکاران مازندرانی در پنج رشته ورزشی خبر داد و اظهار داشت: ورزشکاران مازندرانی در رشته‌های ورزشی فوتبال، فوتسال آقایان و بانوان، تنیس روی میز، دوچرخه‌سواری به مصاف حریفان خود می‌روند.

آرام گفت: محمد پرگر و اکبر صادقی در رشته فوتبال، احمدرضا رضایی و روح‌الله ابراهیم‌نژاد در رشته فوتسال، مسعود قربانی در رشته تنیس روی میز، عزت‌الله مظاهری در دوچرخه‌سواری، زینب اجارستاقی، سمیرا عظیمی و آرزو باباامرجی به عنوان ۹ ورزشکار ناشنوای مازندرانی در این مسابقات هستند./فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *