رقابت ۸ کشتی‌‎گیر مازندرانی در جام جهانی ۲۰۱۶ آمریکا

نسیم ورزش: نایب‌رئیس هیأت کشتی مازندران گفت: ۸ کشتی‌گیر مازندرانی در ترکیب تیم ملی در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۶ آمریکا به روی تشک می‌روند.

خبرگزاری فارس: رقابت 8 کشتی‌‎گیر مازندرانی در جام جهانی 2016 آمریکا

سلمان قادری  با اشاره به رقابت هشت کشور در مسابقات جام جهانی کشتی اظهار کرد: در مسابقات کشتی آزاد جام جهانی آمریکا ۱۶ کشتی‌گیر کشورمان به میدان می‌روند که نیمی از ملی‌پوش مازندرانی هستند.

وی تصریح کرد: در وزن ۵۷ کیلوگرم رضا اطری، ۶۱ کیلوگرم بهنام احسان‌پور و مسعود اسماعیل‌پور، ۶۵ کیلوگرم سیداحمد محمدی، ۷۰ کیلوگرم سعید داداش‌پور، ۷۴ کیلوگرم حسن یزدانی، ۹۶ کیلوگرم عباس طحان و ۱۲۵ کیلوگرم نیز کمیل قاسمی به عنوان هشت کشتی‌گیر مازندرانی در این مسابقات هستند.

نایب‌رئیس هیأت کشتی مازندران تصریح کرد: مسابقات کشتی آزاد جام جهانی آمریکا طی روزهای ۲۲ و ۲۳ خرداد در شهر لس‌آنجلس برگزار می‌شود.

قادری با اشاره به از حضور حسین کریمی مربی مازندرانی در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: کشتی‌گیران اوزان ۶۵، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم در این رقابت‌ها برای کسب سهمیه المپیک ریو ۲۰۱۶ به میدان می‌روند، به همین منظور این مسابقات برای کشورمان حائز اهمیت است.

وی درباره گروه‌بندی تیم‌ها در این تصریح کرد: تیم ملی کشتی آزاد ایران با تیم‌های آمریکا، آذربایجان و هند هم‌گروه است و در گروه دوم نیز تیم‌های روسیه، گرجستان، ترکیه و مغولستان قرار دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *