رقابت ۷ کشتی‌گیر مازندرانی در مسابقات آسیایی

 

 

نسیم ورزش: دبیر هیئت کشتی مازندران از رقابت هفت کشتی‌گیر آزاد و فرنگی مازندرانی در مسابقات بزرگ‌سالان قهرمانی آسیا خبر داد.   n00081432-b

غلام‌رضا نوری‌زاده  گفت: اسامی نهایی ۱۶ کشتی‌گیر آزاد و فرنگی کشورمان در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی بزرگ‌سالان قهرمانی آسیا اعلام شد که در این ترکیب هفت کشتی‌گیر مازندرانی هستند.

وی با بیان اینکه از این ترکیب پنج کشتی‌گیر در رشته آزاد و دو کشتی‌گیر در رشته فرنگی هستند، تصریح کرد: کشتی‌گیران تیم ملی آزاد و فرنگی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در اردوی آمادگی در خانه کشتی تهران به سر می‌برند.

دبیر هیئت کشتی مازندران افزود: بهنام احسان‌پور در وزن ۶۱ کیلوگرم، مسعود اسماعیل‌پور در ۶۵ کیلوگرم، سعید داداش‌پور در ۷۰ کیلوگرم، محمدحسین محمدیان در ۹۷ کیلوگرم و کمیل قاسمی در ۱۲۵ کیلوگرم به عنوان پنج کشتی‌گیر آزادکار مازندرانی هستند.

نوری‌زاده تصریح کرد: محسن حاجی‌پور در وزن ۵۹ کیلوگرم و بشیر باباجان‌زاده در ۱۳۰ کیلوگرم به عنوان دو کشتی‌گیر فرنگی‌کار مازندرانی در این مسابقات حضور دارند.

وی در پایان با بیان اینکه تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی کشورمان از مدعیان اصلی قهرمانی این دوره است، گفت: مسابقات کشتی آزاد و فرنگی بزرگ‌سالان قهرمانی آسیا در روزهای ۱۵ تا ۲۰ اردیبهشت با حضور کشتی‌گیران آسیایی در دوحه قطر برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *