رقابت ۲ تیم صدرنشین لیگ برتر فوتبال مازندران در میاندورود

 

نسیم ورزش: مسئول کمیته مسابقات هیئت فوتبال مازندران از رقابت دو تیم صدرنشین لیگ برتر فوتبال استان در میاندورود خبر داد.خبرگزاری فارس: رقابت 2 تیم صدرنشین لیگ برتر فوتبال مازندران در میاندورود

مختار بابایی در شهرستان ساری با اشاره به برگزاری شش بازی در این هفته، گفت: شش بازی همزمان عصر فردا جمعه از ساعت ۱۶:۳۰ در شهرهای مختلف استان برگزار می‌شود.

وی گفت: در یکی از این بازی‌ها تیم صدرنشین شهدای ماکران در یک بازی خانگی میزبان دیگر مدعی نشتارود است و بازرگانی وشتانی آمل در یک بازی خارج از خانه به مصاف شهدای بابلسر می‌رود.

مسئول کمیته مسابقات هیئت فوتبال مازندران از بازی دو تیم دنیا آبی زاغمرز و شهرداری فریدونکنار در زاغمرز خبر داد و افزود: در دیگر مسابقات تیم دارو‌سازی و تاک‌ساری در خانه میزبان سد نکا است.

بابایی بیان داشت: وحدت مقاومت جویبار این هفته میزبان حربده محمودآباد است و تیم استقلال ساری نیز به دیدار شهرداری ایزدشهر می‌رود.

وی گفت: تا پایان هفته هشتم این مسابقات تیم شهدای ماکران با ۱۹ امتیاز در صدر جدول جای دارد و تیم‌های حربده محمودآباد و شهرداری نشتارود به ترتیب با ۱۷ و ۱۵ امتیاز دوم و سوم هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو