رقابت ۱۸۰ ورزشکار در مسابقات کبدی کشور در مازندران

نسیم ورزش: رئیس هیئت کبدی مازندران گفت: ۱۸۰ ورزشکار در مسابقات کبدی کشور که به میزبانی مازندران برگزار می‌شود، حضور می‌یابند.


عباد دلیری با اشاره به مهیا بودن شرایط خوب میزبانی این مسابقات در استان بیان کرد: برای با کیفیت برگزار شدن این مسابقات در ساری از هفته گذشته کمیته‌های مختلفی برای میزبانی شایسته و بدون نقص تشکیل شد.

وی از برگزاری این مسابقات با حضور هشت تیم در ساری خبر داد و تصریح کرد: مسابقات سرکل کبدی قهرمانی مردان کشور طی روزهای ۲۰ تا ۲۳ مرداد در ورزشگاه شهید متقی ساری برگزار می‌شود.

رئیس هیئت کبدی مازندران با اشاره به رقابت نزدیک به ۱۸۰ ورزشکار در این رقابت‌ها گفت: مراسم افتتاحیه و اختتامیه مسابقات سرکل کبدی قهرمانی کشور با حضور مسئولان کشوری و استانی در ساری برگزار می‌شود.

دلیری با بیان اینکه این مسابقات با نام شهید بهرام اسدپور گلوگاهی شهید شاخص ورزش کشور و همچنین شهدای غواص نامگذاری شد، اظهار کرد: با توجه به اینکه مازندران برای نخستین‌بار میزبان این مسابقات است تمام تلاش ما سطح کیفی بالای این مسابقات است.

وی در پایان از میزان آمادگی خوب تیم سرکل کبدی مازندران در این رقابت‌ها خبر داد و افزود: تیم منتخب مازندران با ترکیب بازیکنان جوان و باانگیزه برای حضور در این مسابقات تمرینات خوب و فشرده‌ای را انجام داد و به طور حتم یکی از مدعیان است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *