رقابت ۱۴ ورزشکار مازندرانی در ۶ رشته ورزشی المپیک ریو

 

حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران  در همایش سراسری داوران،سرپرستان و ناظران فوتبال استان اظهار کرد: ۱۴ فرزند برومند خطه مازندران در ۶ رشته ورزشی در المپیک ریو ۲۰۱۶ به میدان می‌روند.

حبیب حسین زادگان

به گزارش خبرنگار نسیم ورزش  وی با بیان اینکه یک چهارم از ورزشکاران المپیکی کشورمان را در المپیک ریو، قهرمانان مازنی تشکیل می‌هند، افزود: در آستانه المپیک ریو قرار داریم که فضای همدلی و یک رنگی برای موفقیت بیشتر قهرمانان مازندرانی در این آوردگاه مهم حکم‌فرما است.

حبیب حسین‌زادگان تصریح کرد: در جدیدترین ارزیابی و عملکرد وزارت ورزش و جوانان، مازندران جزو سه استان برتر ورزش کشور در گروه نخست قرار گرفت که از همه همکاران به خاطر این رتبه برتر تشکر می کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه در حوزه ورزش قهرمانی، همگانی و جوانان اقداماتی خوبی در ورزش استان انجام گرفت، افزود: تلاش‌های خوبی برای توسعه ورزش استان صورت گرفت که حاصل آن آمار سرانه ورزشی مازندران برای هر نفر به ۱/۱ مترمربع رسید.

وی برگزاری کلاس‌های آموزشی برای ارتقای سطح دانش داوران خوب ارزیابی نمود و گفت: امیدوارم این کلاس بازآموزی موجب منشاء مفید برای توسعه ورزش استان به ویژه فوتبال باشد.

گفتنی است، در همایش سراسری یک روزه داوران، سرپرستان و ناظران فوتبال استان با همت اداره ورزش و جوانان شهرستان میاندورود در حضور مسؤولان استانی و شهرستانی از تنی چند از پیشکسوتان و داوران حال حاضر فوتبال مازندران در لیگ کشور تجلیل شد.

این کلاس یک روزه با حضور حسین عسگری مدرس بین‌المللی فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو