رقابت المپیکی های ایران از شنبه آغاز می شود

ورزشکاران المپیکی ایران در چهار رشته تیراندازی، تنیس روی میز، قایقرانی و دوچرخه سواری رقابت های خود را در سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو از شنبه آینده آغاز می کنند.

المپیک ریو 2016

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، نجمه خدمتی و الهه احمدی به عنوان نخستین نمایندگان کاروان ورزشی کشورمان ۱۶ مرداد از ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح به وقت محلی در بازی های المپیک ٢٠١۶ ریو به مصاف حریفان خود می روند.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک از ۱۵ مرداد ماه با برپایی آئین افتتاحیه به طور رسمی آغاز می شود.
بر اساس این گزارش مسابقات فوتبال این دوره از بازی ها از دو روز پیش در بخش مردان و زنان شروع شده است.
نجمه خدمتی و الهه احمدی صبح شنبه در رشته تفنگ ۱۰ متر بادی به مصاف حریفان می روند، مهسا جاور در رشته روئینگ، نیما و نوشاد عالمیان و ندا شهسواری در تنیس روی میز و نمایندگان دوچرخه سواری کشورمان در رشته استقامت به مصاف حریفان می روند.
همچنین مرحله نخست رقابت های بوکس در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم در روزهای ۱۶ و ۱۷ مرداد برگزار می شود که احسان روزبهانی نماینده کشورمان پس از مشخص شدن قرعه کشی در یکی از این دو روز روی رینگ می رود.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک از فردا (۱۵ مرداد ماه ) با حضور بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ ورزشکار از ۲۰۶ کشور آغاز می شود تا این ورزشکاران در ۱۶ روز در ۲۸ رشته به مصاف حریفان رفته و برترین های جهان معرفی شوند.
این بازی ها ۳۱ مرداد ماه پایان می یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو