از کشتی گیلان چه خبر؟

نسیم ورزش: گیلان-جواد قدیمی صفت/ رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان گیلان، با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر در بخش کیاشهر پایان یافت.

koshti-09

در این دوره از رقابت‌ها، ۲۱۳ کشتی‌گیر رده سنی نوجوانان از شهرها و بخش‌های مختلف استان گیلان حضور داشتند که در شش دوره در سالن ورزشی کارگران بخش کیاشهر با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت‌ها و در وزن ۴۲ کیلوگرم میلاد خالقی از رشت، در ۴۶ کیلوگرم امیرحسین عبدزاده از آستانه‌اشرفیه، در ۵۰ کیلوگرم رامین محسنی از رشت و در ۵۴ کیلوگرم وحید رخساری از آستارا با برتری برابر حریفان خود عنوان قهرمانی را کسب کردند.

در وزن ۵۸ کیلوگرم سهیل پرسته از فومن، در وزن ۶۳ کیلوگرم مجید دوستعلی از آستارا، در وزن ۶۹ کیلوگرم محمود قربانی از رودسر، در وزن ۷۶ کیلوگرم پوریا افشار از کلاچای، در وزن ۸۵ کیلوگرم عرفان غلامی از کلاچای و در وزن ۱۰۰ کیلوگرم علی رهبری از رشت با غلبه بر رقبای خود به مقام نخست دست یافتند.

از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت‌ها، به کشتی‌گیران برتر این دوره از مسابقات، لوح و مدال قهرمانی اهدا شد.

*مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی استان گیلان برگزار شد

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی استان گیلان با حضور ۱۳۲ کشتی‌گیر از۱۶ شهرستان و بخش طی ۶ دوره در رده سنی نوجوانان در سالن تختی بخش خمام برگزار شد.

نفرات برتر این رقابت‌ها در وزن ۵۰،۴۶،۴۲ کیلوگرم به ترتیب علیرضا رضوانی از لاهیجان، فرهاد رضوانی و امیر محمد اعتباری هر دو از رشت هستند.

در وزن ۵۴ کیلوگرم رضا محبی‌مقدم، ۵۸ کیلوگرم احمدرضا بابایی، ۶۳ کیلوگرم علی‌اکبر حسنی از لنگرود مقام اول را کسب کردند.

کشتی‌گیران برتر اوزان ۸۵،۷۶،۶۹ کیلوگرم  به‌ترتیب جواد رهبر، بهادر ملایی، احمدرضا حسن‌پور از خمام هستند و و عرفان رضایی تواست در وزن ۱۰۰ کیلوگرم مقام اول را کسب کند.

*تیم‌ کشتی گیلان به مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور اعزام می‌شود
رئیس هیئت کشتی استان گیلان از اعزام تیم‌های آزاد و فرنگی گیلان به مسابقات قهرمانی بزرگسالان و نوجوانان کشور خبر داد و گفت: این مسابقات ۱۳ آبان ماه در تهران برگزار می‌شود.

نقی هدایتی اظهار داشت: رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان و کشور ۱۳ آبان‌ماه امسال سالن مجموعه آزادی تهران برگزار و نماینده گیلان به این مسابقات اعزام خواهد شد.

رئیس هیئت کشتی استان گیلان از اعزام تیم‌‌های آزاد و فرنگی نوجوانان استان به مسابقات قهرمانی کشور خبر داد و گفت: این مسابقات نیز از ۱۷ آبان‌ماه به میزبانی تهران در سالن شهدای هفتم تیر برگزار خواهد شد.

هدایتی افزود: ۲۰ کشتی کشتی‌گیر در بخش نوجوانان با سرپرستی سلمان افسرده و مربیگری علی فراهانی، علی متین و محمد صابر و ۸ کشتی‌گیر در بخش بزرگسالان با مربیگری حسین نیک‌نژاد و حسین اسماعیل‌پور و سرپرستی رضا علی‌اصغری به مسابقات اعزام شدند.

وی  ابراز امیدواری کرد که کشتی گیلان با برنامه‌ریزی منسجم عظمت سال‌های پیشین را به‌دست آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو