رقابت‌های مینی‌والیبال دانش‌آموزی پسران در آمل درحال برگزاری است

نسیم ورزش: رئیس هیئت والیبال آمل با اعلام اینکه سومین دوره جشنواره مینی‌والیبال دانش‌آموزی پسران این شهرستان از روز گذشته کار خود را در سالن ورزشی شهید حسن‌نژاد آغاز کرده است، تصریح کرد: در این دوره از مسابقات ۱۶ تیم مینی‌والیبال کار خود را در چهار گروه چهار تیمی دنبال می‌کنند.

کوچک زاده
حسن کوچک‌زاده بیان کرد: توجه به ورزش والیبال در رده‌های پایه و دانش‌آموزان در این شهرستان از سال‌های گذشته مورد توجه ویژه هیئت والیبال و مسئولان شهری قرار گرفته است.

وی افزود: در این مسابقات توانستیم والیبالیست‌های زیادی که دارای استعداد مطلوب در رشته ورزشی والیبال هستند را شناسایی کرده و دست به آموزش و تعلیم آنها بزنیم.

رئیس هیئت والیبال آمل با تاکید بر اینکه کشف استعدادهای ورزشی و پرورش آنها را از مهم‌ترین وظایف خود می‌دانیم، ادامه داد: این دوره از مسابقات به مدت پنج روز ادامه دارد.
 
کوچک‌زاده بیان کرد: در دور مقدماتی ۲۴ بازی برگزار می‌شود تا در پایان آن از هر گروه دو تیم راهی مرحله حذفی شوند.
 
کوچک‌زاده با اشاره به اینکه برای نخستین بار جشنواره مینی‌والیبال دختران و پسران را در مازندران برگزار کردیم، گفت: این رقابت‌ها با همکاری اداره ورزش و جوانان آمل، اداره آموزش و پرورش و هیئت والیبال این شهرستان پیگیری می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه آمل از شهرهای شاخص در ورزش والیبال است، گفت: ورزشکاران این شهرستان از سال‌های گذشته تاکنون در هر دوره از اردوهای تیم ملی در رده‌های مختلف حضور داشتند و توانستند با جلب نظر مربیان و کادر فنی تیم ملی راهی رقابت‌های بین‌المللی، جهانی و آسیایی شوند.

کوچک‌زاده بیان کرد: هم‌اکنون هزینه در امر ورزش سرمایه‌گذاری بزرگ است و نباید آن را به‌عنوان هزینه نگریست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *