رفع مشکل جوانان ،نیازمند همکاری بیشتر سازمان ها و ارگان ها است

نسیم ورزش: معاون توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به کمبود امکانات و بودجه این اداره کل در رفع مشکل جوانان ، بر ضرورت همکاری بیشتر سازمان ها و ارگان ها تاکید کرد .

عادل عالیشان اظهار کرد : بر اساس برآورد انجام شده ، رفع کامل مشکلات مرتبط با جوانان نیازمند همکاری ۲۲ ارگان و نهاد است .

وی بیان کرد : اداره کل ورزش و جوانان به تنهایی قادر به رفع مشکلاتی مانند ازدواج، اشتغال ، مسکن و مانند آن نیست و باید ادارات مرتبط با این حوزه ها ، برای برطرف شدن این کمبودها برنامه ریزی بیشتر و مطلوب تری داشته باشند .

معاون توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران همچنین به برنامه ریزی برای توسعه ورزش همگانی در استان اشاره کرد و گفت : تشکیل شورای ورزش ،یکی از راهکارهای اندیشیده شده برای رسیدن به این هدف است .

عالیشان ادامه داد : یکی از اهدافی که در این شورا دنبال می شود ، رواج هر چه بیشتر ورزش های همگانی در اقشار گوناگون جامعه است .

وی گفت : یکی از خاصیت های ورزش همگانی ، کم هزینه بودن آن و قابلیت انجام آن توسط گروه های سنی مختلف جامعه است .

معاون توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران بیان کرد : ورزش هایی مانند پیاده روی ، دوومیدانی به دلیل رایگان بودن انجام آن ، در اولویت برنامه ریزی این اداره کل قرار دارد که امیدواریم با همکاری هر چه بیشتر ارگان های مرتبط ، شاهد رواج وتوسعه بیشتر آن باشیم .

عالیشان به روند مطلوب و مدال آوری فراوان ورزشکاران مازندرانی اشاره کرد و گفت : با وجود برخی کمبودها در زیرساخت های ورزشی ، ورزشکاران استان در رشته های گوناگون ورزشی ، موفق به کسب مدال و افتخارات متعدد شدند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *