رضا یزدانی دیگر کشتی نخواهد گرفت؟ / سرنوشت تلخ پلنگ جویبار

نسیم ورزش : رضا یزدانی دیگر کشتی نخواهد گرفت؟ / سرنوشت تلخ پلنگ جویبار /کشتی گیر جویباری و با سابقه قصد ندارد در اردوی تیم ملی کشتی آزاد حاضر شود.

 رضا یزدانی دیگر کشتی نخواهد گرفت؟

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ رضا یزدانی که بعد از المپیک ۲۰۱۶ در هیچ رقابتی روی تشک نرفته، با رفع مصدومیتش قصد داشت امسال در رقابت های انتخابی کشتی بگیرد و شانس خود را برای حضور در بازی های آسیایی و مسابقات جهانی آزمایش کند.

این آزادکار جویباری که در ۳ دوره قبلی بازی های آسیایی به مدال طلا رسیده؛ به قصد رکوردشکنی و کسب چهارمین مدال طلا در جاکارتا استارت زده بود؛ اما یک اتفاق ناگوار مانع از حضور او در انتخابی تیم ملی شد.

مادربزرگ رضا یزدانی در آستانه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد درگذشت و همین باعث غیبت وی در مرحله نهایی این رقابت ها شد.

این کشتی گیر مشهور به پلنگ جویبار درخواست خود را به شورای فنی ارائه کرد تا شانس مجددی به وی داده شود؛ اما در نهایت این درخواست رد شد. 

حالا رضا یزدانی در آستانه ۳۴ سالگی به صورت اختیاری به اردوی تیم ملی کشتی آزاد دعوت می شود؛ اما شانسی برای کشتی گرفتن در بازی های آسیایی و مسابقات جهانی ندارد. 

آزادکار جویباری که از اتفاقات اخیر ناراضی به نظر می رسد، به همین دلیل در اردوی تیم ملی هم حاضر نشده است. با این وضعیت شاید دیگر شاهد حضور رضا یزدانی روی تشک نباشیم و این کشتی گیر با سابقه با همان خاطره تلخ المپیک به کار خود در کشتی پایان دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو