رضا یزدانی از شنبه استارت می‌زند

 

نسیم ورزش: آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم اردوی تیم ملی کشتی در ادامه روند درمانی خود از روز شنبه تمرینات جدی و سنگین مرور فن را آغاز خواهد کرد. رضا یزدانی که مدتهاست به رغم حضور در اردوی تیم ملی کشتی آزاد از تمرینات سنگین و جدی منع شده و مشغول فیزیوتراپی و اقدامات درمانی است،  با صلاحدید مربیان و پزشکان معالج، تمرینات مرور فن روی تشک را آغاز می کند.

رضا یزدانی

امیر توکلیان یکی از مربیان تیم ملی با تایید این خبر گفت: خوشبختانه یزدانی روند خوب و امیدوارکننده ای زا در پیش گرفته و از اواسط هفته گذشته تمرینات خود را جدی تر پیگیری می کند. البته او از هفته قبل بروی تشک آمد و تمرینات سبک را پیش گرفت اما تمرینات مرور فن و سنگین‌تر او از روز شنبه آغاز خواهد شد.

به گفته وی، یزدانی از چند روز پیش، کفش کشتی به پا کرد و تمرین در خاک و سایه زدن را استارت زد و هم اکنون در شرایطی قرار دارد که بتواند با تمرینات ویژه، ضربان قلب را بالا ببرد و حرکات سنگین تری را نسبت به قبل انجام دهد.

رضا یزدانی  اوایل سال جاری بعد از مصدومیت جدی از ناحیه آشیل پا بلافاصله اقدامات درمانی و نقاهت خود را زیر نظر دکتر کیهانی و همچنین کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد آغاز کرد. آزادکار وزن ۹۷ کیلوگرم اردوی تیم ملی از همان زمان با حضور در خانه کشتی تهران، مورد اقدامات درمانی ویژه و فیزیوتراپی قرار گرفت و سپس به موازات آن، کار با وزنه و تمرینات عمومی را نیز برای حفظ شرایط مطلوب جسمانی زیر نظر مربیان تیم ملی پیگیری کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *