رضا قرا هم به کاله پیوست

نسیم ورزش : رضا قرا پشت خط زن آملی و  سابق کاله بار دیگر با این تیم قرارداد بسته و به تیم سابق خود بازگشت.
رضا قرا
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تیم والیبال کاله فصل گذشته عنوان شگفتی‌ساز را به خود اختصاص داد و با تعدادی از بازیکنان جوان توانست به جمع چهار تیم نهایی صعود کند.
آملی ها امسال هم خیلی زود دست به کار شده‌اند و تصمیم دارند تیمی جوان و قدرتمند را روانه مسابقات کنند. از همین رو ابتدا قرارداد بهروز عطایی تمدید و سپس پروسه جذب بازیکن آغاز شد.
در گام نخست تیم کاله با عادل غلامی، ملی پوش سابق والیبال ایران قرارداد امضا کرد تا او ستاره آملی‌ها در فصل آینده باشد. همچنین امیرحسین اسفندیار که فصل گذشته در تیم پیکان بازی می‌کرد  هم به تیم سابق خود بازگشت. عطایی سرمربی موفق آملی ها،  امیرمحمد فلاحت خواه و امیرحسین توخته، پاسور و سرعتی زن تیم ملی والیبال جوانان را هم به ترکیب تیم خود اضافه کرده است و از علی رمضانی به عنوان پاسور اول استفاده خواهند کرد.
 همچنین این تیم قرارداد بازیکنانی همچون میثم صالحی، اسماعیل مسافر، علی رمضانی،مبین مظلوم، مهران فیض، اسماعیل طالبی را تمدید کرد.
در ادامه تحرکات مسئولان کاله در نقل و انتقالات، رضا قرا ، بازیکن سابق تیم کاله که در فصل گذشته در تیم سایپا حضور داشت بار دیگر پس از جلسه با مسئولان کاله ، برای حضور در این تیم به توافق رسید.
به این ترتیب پس از عادل غلامی، رضا قرا دیگر ستاره آملی والیبال کشورمان هم پس از چند فصل دوری مجددا به کاله بازگشت تا آملی ها در فصل پیش رو چهره یک تیم مدعی را به خود بگیرند.
تیم کاله مازندران در فصل گذشته موفق به کسب عنوان سومی در لیگ برتر والیبال شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو