رضا بحرگرد: علیرغم کم لطفی بعضی ها، ورزش روستایی در سال ۹۴ سربلند بود

نسیم ورزش/سال ۹۴ تماماً با حمایت فدراسیون ورزش روستایی و شخص غلامرضا جعفری رئیس این فدراسیون توانستیم بخشی از مطالبات روستاییان را پاسخگو باشیم و انشاالله در آخرین روزهای سال اقلام جام نوروزی ۹۵ هم برای شهرستانها ارسال خواهد شد. 

201507033898
رئیس ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان مازندران صبح امروز در گفتگویی با خبرنگار ما گفت: نگاه حمایتی به ورزش روستایی می بایستی در سال ۹۵ در این استان تغییر کند زیرا سال ۹۴ سخت ترین سالی بود که حداقل در ده سال اخیر تجربه نکرده بودیم.
محمدرضا بحرگردنیکو ضمن اعلام این خبر عنوان داشت: اگر چه نگاه مالی قطره چکانی در سال ۹۴ ورزش مازندران گریبان همه هیات ها را گرفته بود، اما اتحاد و همدلی در بین روسای ورزش روستایی به مانند همیشه بی نظیر بود، زیرا با کمترین توجه و امکانات بهترین خروجی را در غالب برگزاری جشنواره، همایش، مسابقات استانی، اعزام به مسابقات کشوری، میزبانی مسابقات کشوری و ……. که حدود ۵۰۰ برنامه می توان نام برد داشتیم داشته ایم.
سرپرست انجمن لوچو کشور در خصوص فینال دومین دوره لیگ لوچو قهرمانی کشور خاطر نشان شد: متاسفانه عوامل بسیار دست به دست هم دادند تا بر ما این انتقاد وارد شود و نتوانیم در سال ۹۴ فینال این لیگ را برگزار کنیم، اما قول می دهم تا در کمترین زمان ممکن این فینال را هرچه باشکوه تر به سرانجام برسانیم.
این مسئول ورزشی استان و کشور در خصوص بودجه سال ۹۳ هیات روستایی مازندران اعلام داشت: اکنون حضور ذهن دقیق ندارم اما فکر کنم چیزی بالغ بر ۲۵ الی ۳۰ میلیون تومان فدارسیون بصورت نقدی در غالب جام نوروزی، جشنواره “دا” و غیره پرداخت نمود و اداره گل ورزش و جوانان مازندران هم مبلغ حدود  ۳ میلیون تومان!
وی در پاسخ به کمک اداره کل ورزش و جوانان در سال ۹۴ با توجه به بیش از ۳۵۰۰ روستا و نیمی از جمعیت استان گفت: مدیرکل ورزش قول داده تا کمک کند و انشالله پس از واریز وجه رسماً اعلام خواهم کرد.
بحرگردنیکو تصریح کرد: سال ۹۴ تماماً با حمایت فدراسیون ورزش روستایی و شخص غلامرضا جعفری رئیس این فدراسیون توانستیم بخشی از مطالبات روستاییان را پاسخگو باشیم و انشاالله در آخرین روزهای سال اقلام جام نوروزی ۹۵ هم برای شهرستانها ارسال خواهد شد.
سرپرست انجمن لوچو و رئیس ورزش روستایی مازندران در خاتمه این گفتگو کوتاه ضمن تقدیر از روسا، نواب ریسان و همه حامیان ورزش روستایی استان بیان نمود: مسئولین، حامیان و خادمین ورزش روستایی در سال ۹۵ بایستی منتظر فصل جدیدی در ورزش روستایی مازندران در دو بخش آقایان و بانوان  باشند چرا که خبرهای بسیار خوشی در راه است و بطور مثال شاید فقط یک مورد آن در تاریخ ورزش مازندران بی نظیر باشد.
یاد آور می شویم برطرف شدن مشکل بیمه ورزشکاران روستایی با حمایت وزارت ورزش و جوانان و اعلام مبلغ ۱۰ هزار تومان برای هرنفر با شرایط مساوی خدمات بیمه شهری، خود یکی از خبرهای داغ این فدارسیون برای سال ۹۵ در چند روز اخیر بوده است.

منبع پایگاه خبری روبه شادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *