رضایی:‌ انتخاب مردم مسئولیتم را سنگین‌تر می‌کند/ امیدوارم با مدال المپیک لطف آنها را جبران کنم

 

نسیم ورزش: دارنده مدال طلای کشتی فرنگی المپیک لندن گفت: انتخاب مردم مسئولیت مرا سنگین‌تر می‌کند و امیدوارم با مدالی خوش‌رنگ در المپیک بتوانم لطف آنها را جبران کنم.

قاسم رضایی

قاسم رضایی درباره انتخابش به عنوان برترین فرنگی‌کار ایران در سال ۹۴ گفت: این انتخاب مسئولیت من را سنگین‌تر از قبل می‌کند. همواره هر چه در توانم بوده است روی تشک مسابقه انجام داده‌ام و هیچ گاه کم‌کاری نکرده‌ام.

وی ادامه داد: در مسابقات جهانی لاس‌وگاس هم با تمام توانم مبارزه کردم، اما با توجه به شرایطی که داشتم نتوانستم به مدال طلا برسم. بابت این موضوع خیلی ناراحت هستم، اما قول می‌دهم با تمرینات و تلاش بیشتر مدال نقره جهانی آمریکا را در المپیک برزیل به طلا تبدیل کنم تا بتوانم با مدالی خوش‌رنگ لطف و محبت مردم ایران را جبران کنم.

دارنده مدا‌ل‌های نقره و برنز جهان تصریح کرد: برای رسیدن به این هدف راه سخت و دشواری را پیش رو داریم که باید با تلاش و برنامه‌ریزی مناسب از این مسیر عبور کنیم. با بازگشت محمد بنا و همکارانش تمرینات شکل منسجم‌تر و جدی‌تری به خود گرفته است و همه بچه‌ها با انگیزه بالایی برای رسیدن به موفقیت تلاش می‌کنند.

رضایی درباره بهترین جایگاه در آخرین رنکینگ جهانی در بین فرنگی‌کاران ایرانی که متعلق به او است، گفت: در وزن ۹۸ کیلوگرم چند کشتی‌گیر خوب بیشتر در جهان حضور ندارند که خیلی نزدیک به هم هستند و هر کدام که بتواند در این مدت باقیمانده با آمادگی بیشتری گام به میدان المپیک بگذارد مدال طلا را تصاحب خواهد کرد. باید تلاش کنیم همین روند را تا المپیک ادامه دهیم تا به موفقیت برسیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو