رشد ۲۱ درصدی بودجه ورزش کشور در سال آینده

نسیم ورزش : وزیر ورزش و جوانان از رشد ۲۱ درصدی بودجه ورزش کشور در سال ۹۶ خبر داد و گفت: البته ما نباید به این درصدها قانع باشیم و لازم است از دیگر ظرفیت‌های موجود از جمله فعال کردن اقتصاد ورزشی برای توسعه ورزش کشور استفاده کنیم.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مسعود سلطانی فر روز سه شنبه در حاشیه مجمع جهانی و آسیایی هنرهای رزمی در آکادمی ملی المپیک در گفت و گو با خبرنگاران گفت: برگزاری این مجامع زمینه را برای توسعه بیشتر این رشته در سطح آسیا و جهان فراهم می کند.
وی افزود: آینده خوبی را برای این گونه رشته‌ها پیش بینی می کنیم و امیدواریم باتوجه به اشتراکات فرهنگی و ورزشی ایران با کشورهای عضو این مجمع، شاهد توسعه این رشته باشیم.
وزیر ورزش و جوانان در عین حال اضافه کرد: هر چه بیشتر میزبانی این گونه مجامع را در ایران بگیریم می توانیم رایزنی‌های گسترده‌ای را در بخش ورزش با جامعه بین المللی فراهم کنیم و باید از همه ظرفیت‌ها در اعتلای ورزش استفاده کرد.
سلطانی فر درباره اعتبارات اختصاص یافته به ورزش در بودجه سال آینده کشور، گفت: در حال حاضر بودجه ورزش برای سال آینده از رشد ۲۱ درصدی برخوردار شده است. البته دولت نیز باتوجه به بازی‌های آسیایی و جهانی تلاش می کند تا ورزش کشور را بیش از بیش مورد حمایت قرار دهد.
وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: البته ما نباید فقط به این رقم ها اکتفا کنیم بلکه باید از ظرفیت‌های دیگر استفاده کنیم به همین منظور تلاش می کنیم تا اقتصاد ورزش را فعال کنیم.
سلطانی فر در پاسخ به سوالی درباره این که آیا از نامزدی علی کفاشیان، نایب رئیس فدراسیون فوتبال برای عضویت در شورای فیفا حمایت می کند، گفت: وزرتخانه از هر کدام از نمایندگان ایران که بخواهند در مجامع بین‌المللی عضو شوند حمایت خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو