رئیس سازمان لیگ بدمینتون: رشد کیفی رقابت‌های لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور

 

نسیم ورزش: رئیس سازمان لیگ فدراسیون بدمینتون از رشد کیفی رقابت‌های لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور در مراحل مختلف مقدماتی، گروهی و نهایی خبر داد.

بدمینتون بانوان

مصطفی عرب  اظهار کرد: بیست ‌و یکمین دوره لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور شب گذشته با قهرمانی تیم بدمینتون دانشگاه آزاد اسلامی پایان یافت که در دیدار پایانی دو تیم دانشگاه آزاد و گاز تهران نبرد سخت و حساسی داشتند.

وی افزود: تیم‌های گاز تهران، بیمه زنجان و هیأت آمل به ترتیب در مکان‌های دوم تا چهارم جای گرفتند.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون بدمینتون با اعلام اینکه میزبانی شایسته‌ای را در آمل برای بازی‌های برگشت دور نهایی لیگ برتر بدمینتون شاهد بودیم، بیان کرد: آمل از شهرهایی است که در رشته ورزشی بدمینتون طی چند سال گذشته رشد مناسبی داشته و در دو دوره حضور در لیگ برتر توانسته به نتایج خوبی دست پیدا کند.

این مسئول با اشاره به اینکه در فصل جاری لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور با حضور ۹ تیم در دو گروه چهار و پنج تیمی برگزار شد، اشاره کرد: دو تیم فارس و سمنان نیز از ابتدای شروع لیگ برتر از حضور در این رقابت‌ها انصراف دادند ولی سطح کیفی مسابقات بسیار بالا بود و حتی تا لحظات آخر تکلیف قهرمان رقابت‌ها مشخص نبود.

عرب با اشاره به حضور تیم‌های هیأت بدمینتون آمل، بیمه زنجان، گاز تهران و دانشگاه آزاد اسلامی در مرحله نهایی لیگ برتر بدمینتون، تصریح کرد: این مرحله از بیست ‌و یکمین دوره لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور از روز چهارشنبه به‌مدت دو روز در سالن ورزشی سرپوشیده شهرک مروارید پیگیری شد که شاهد رقابت‌های سخت و نزدیکی بودیم.

وی با اشاره به حضور مسئولان فدراسیون بدمینتون و مدیران استانی در برگزاری مرحله نهایی این رویداد ورزشی، گفت: امیدواریم هر سال شاهد رشد کمی و کیفی رقابت‌های لیگ حرفه‌ای بدمینتون در سطح کشور باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *