رسول خطیبی : شروع مقتدرانه ای داشتیم

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: تیم ما در نخستین بازی خود در تاریخ رقابت های لیگ برتر کشور شروع مقتدرانه ای داشت و هوای گرم خوزستان نیز مانع از موفقیت ما نشد.

رسول خطیبی

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، رسول خطیبی سه شنبه شب پس از دیدار تیمش برابر فولاد خوزستان درهفته نخست رقابت های فوتبال لیگ برتر اظهار کرد: در این دیدار و در شرایط سخت آب و هوایی، هر دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و موقعیت های زیادی روی دروازه یکدیگر خلق کردند.
وی افزود: تیم ما در نیمه نخست با توجه به این که شناخت خوبی از حریف نداشت، با احتیاط بازی کرد و در نیمه دوم با شناخت بهتری که ازحریف به دست آوردیم، بیشتر بر بازی مسلط شدیم.
سرمربی تیم ماشین سازی تبریز ادامه داد : روی غافلگیری یک گل دریافت کردیم اما هوشمندانه این گل خورده جبران شد و در ادامه نیز به گل برتری دست یافتیم.
وی بیان کرد: می توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما پیروزی در این میدان سخت آن هم در نخستین بازی تاریخ تیم ماشین سازی در لیگ برتر، یک کار بزرگ است.
خطیبی تصریح کرد: ما نسبت به سایر تیم های لیگ برتر شرایط متفاوتی داریم چرا که این تیم ها تنها تغییرات جزئی را در دستور کار داشتند اما تیم ماشین سازی نسبت به سال گذشته که در لیگ دسته یک بازی می کرد با ۸۰ درصد تغییر پا به عرصه رقابت های لیگ برتر گذاشته است.
وی ادامه داد: هواداران تیم ما پس از۲۰ سال نخستین پیروزی تیم خود را در تاریخ رقابت های سطح بالای کشور تجربه کردند و امید است این روند همچنان تداوم یابد.
سرمربی تیم ماشین سازی تبریز گفت : تیم فولاد خوزستان در این بازی خوب ظاهر شد و موقعیت های خوبی داشت اما بازیکنان ما قدرموقعیت های به دست آمده را بهتر دانستند.
دیدار تیم های فولاد خوزستان و ماشین سازی تبریز ازهفته نخست رقابت های لیگ برتر کشور سه شنبه شب در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد و تیم ماشین سازی موفق شد با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو