رسانه ها در توسعه ورزش بانوان قلم زنی کنند

نسیم ورزش: معاون امور بانوان اداره‎کل ورزش و جوانان مازندران از رسانه‌ها خواست  با قلم زدن در امر توسعه ورزش بانوان گامی اساسی بردارند.

مریم کیومرثی، با بیان اینکه در حال حاضر ورزش حوزه بانوان از وضعیت مطلوبی برخوردار است، اظهار کرد: البته ما منتظر آغاز مسابقات و عضویت در تیم ملی هستیم و اینکه بانوان بیشتری عضو شوند و این روند را ارتقا ببخشیم.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم بتوانیم به تعداد بیشتری در زمینه‌های مختلف سهمیه کسب کنیم، افزود: به‌طور کلی می‌توان گفت ورزش مازندران در تمامی رشته‌ها فعالیت دارد.

معاون امور بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران در پاسخ به این سوال که چرا امروزه به ورزش بانوان در مقایسه با ورزش آقایان توجه نمی‌شود، بیان کرد: نسبت به سال‌های قبل نگرش‌ها در مورد ورزش بانوان بهتر شده ولی انتظار ما این است بیشتر از این شکوفایی بانوان را در سطوح مختلف ورزش استان ببینیم.

وی، تصریح کرد: با توجه به اینکه ظرفیت‌های خوبی در حوزه ورزش بانوان داریم و با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه هدف ما رفع تبعیض در ورزش بانوان است، تمامی تلاش خود را به‌کار می‌گیریم تا شاهد درخشش بانوان در این حوزه باشیم.

کیومرثی با اشاره به وجود باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی بسیار در مازندران، خاطرنشان کرد: نامه‌ای درباره دریافت نرخ با توجه به فصل تابستان به باشگاه‌ها ارسال شده و هدف ما نظارت هرچه بیشتر است و اینکه از هرگونه سوء استفاده جلوگیری شود.

وی به برنامه‌های اوقات فراغت اشاره کرد و افزود: هدف ما جلب توجه بانوان به رشته‌های متنوع ورزشی مطابق با علاقه آنها است.

معاون امور بانوان اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران یادآور شد: به‌دلیل اینکه سالن‌های ورزشی گنجایش همه بانوان را ندارند، در بحث ورزش همگانی در محیط زیست از جمله جنگل و کوه برنامه‌ریزی کردیم که امیدواریم با استقبال فراوان مواجه شویم.

وی، با اشاره به اینکه در حال حاضر مهم‌ترین بحث طرح سامان‌دهی دریا است، اضافه کرد: با توجه به اینکه گردشگران بسیاری وارد مازندران می‌شوند، محدودیت‌هایی وجود دارد که هدف ما از بین بردن آنها و مطلوب کردن وضعیت موجود است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *