رزمی کاران قائمشهری مورد استقبال قرار گرفتند

سید محسن غلامی با کسب مدال طلا و حسین یزدانی با کسب سهمیه بازی های ساحلی آسیا در مسابقات ۲۰۱۶ رزمی قهرمانی جهان که در رشته وکوتورین برگزار شده بود ، شامگاه یکشنبه مورد استقبال ورزش دوستان قرار گرفتند.

رزمی کار قائمشهری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سید محسن غلامی گفت : سطح مسابقات در رقابتهای جهانی وکوتورین با حضور ۲۸ کشور بسیار بالا بود چرا که اکثر کشورهای مطرح و صاحب سبک حضور داشتند و این مساله کار را در مسابقات مقابل حریفانم دشوارتر می کرد .
وی با بیان اینکه اولین بازیم مقابل الک کاتری سوییسی بود ، افزود :از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی موفق شدم با برتری حریفم را شکست دهم و در راند اول راهی فینال شوم.
این رزمی کار قائمشهری اضافه کرد: همچنین در فینال مقابل اسماعیل البکری از مراکش قرار گرفتم که در همان راند اول حریفم را شکست دادم و طلای این دوره از مسابقات را از آن کشورم کردم.
غلامی با تاکید بر اینکه کسب مدال طلای خود را مدیون اساتید مجربی است که تمرینات خوبی را برایش رقم زدند ، گفت : مربی تیم با تمرینات مکرری که برایم قرار داده بود مرا از لحاظ آمادگی جسمی و ذهنی آماده کرد تا در مسابقات جهانی بتوانم مقابل حریفانم قد علم کنم و موفق شوم.
حسین یزدانی فایتر در وزن ۷۵ کیلو دیگر رزمی کار قائمشهری  گفت : سطح این دوره از مسابقات بسیار بالا بود چرا که کشورهای قدرتمندی از قبیل ویتنام ، روسیه ، فرانسه و ایتالیا و …حضور داشتند که حضور این رزمی کاران کار را برایم سخت کرد.
وی به دور دوم بازی خود مقابل هوسینا آرمانوف روس اشاره کرد و گفت : با بدشانسی کار را به حریف روسی واگذار کردم اما خوشحالم که کسب سهمیه بازی های ساحلی در آسیا را از ان خود کردم.
این رزمی کار قائمشهری با تاکید براینکه از لحاظ تکنیکی و بدنی آماده بود ، اما با بدشانسی مواجه شد گفت : با توجه به حضور مربیان مجرب با آمادگی بالایی راهی مسابقات شدم اما در بازی با بدشانسی بازی را به حریف روس واگذار کردم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو