رده‌بندی کامل نفرات حاضر در رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان اعلام شد

نسیم ورزش:  رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان در خانه کشتی شماره ۲ تهران برگزار شد.

3

رده‌بندی کامل این رقابت‌ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

۵۰ کیلوگرم: ۱- علیرضا کارگر (فارس) ۲- خلیل بهرامیان (تهران) ۳- سلمان سرلک (اصفهان) ۴- مهران محسنی (همدان) ۵- اصغر رسولی (اردبیل)

۵۵ کیلوگرم: ۱- رضا خدری (تهران) ۲- میثم دلخانی (فارس) ۳- محمدرضا میری (تهران) ۴- حامد تاب (خوزستان) ۵- محمدرضا آقانیا (مازندران) ۶- مهدی قادری (قم) ۷- مسعود آدینه‌وند (لرستان) ۸- سعید رحیمی (فارس) ۹- امیرحسین ترک‌خوش (تهران)

۶۰ کیلوگرم: ۱- محمدمراد الیاسی (خوزستان) ۲- مهدی مرادحاصلی (قم) ۳- عبدالحسین جهانبخش (کهکیلویه و بویراحمد) ۴- مهدی یونسی‌فر (کهکیلویه و بویراحمد) ۵- کیانوش غضنفریان (مازندران) ۶- مهدی نوروزی (چهارمحال و بختیاری) ۷- آرمین میرانی (کردستان) ۸- میثم رمضانی (فارس) ۹- مسعود افتخاری‌مقدم (خراسان رضوی)

۶۶ کیلوگرم: ۱- علی ارسلان (مازندران) ۲- بهنام افشارنیک (تهران) ۳- عرفان سعادتی‌فر (لرستان) ۴- علیرضا افتخاری‌مقدم (خراسان رضوی) ۵- مهران داداشی (گیلان) ۶- حسین اسدی (خوزستان) ۷- علی‌اکبر محمدی (خراسان شمالی) ۸- کرامت عبدولی (خوزستان) ۹- محمدحسن حسینی (خراسان رضوی)

۷۴ کیلوگرم: ۱- کیوان رضایی (فارس) ۲- مهدی ابراهیمی (قم) ۳- سامان نجم سهیلی (لرستان) ۴- پرهام قنبری (فارس) ۵- حسین نصیری (خوزستان) ۶- نیما اسماعیلی (تهران) ۷- سهیل رئیسی (البرز) ۸- مهدی محمدزاده (مازندران)

۸۴ کیلوگرم: ۱- مهدی فلاح (تهران) ۲- مهدی بالی (مازندران) ۳- آرمان علیزاده (خوزستان) ۴- آرمان جوادی (ایلام) ۵- علی هاشمی (لرستان) ۶- عرفان نعمتی‌راد (تهران)

۹۶ کیلوگرم: ۱- محمد بیرانوند (خوزستان) ۲- امیرحسین حسینی (مازندران) ۳- علی‌اکبر حیدری (قم) ۴- میلاد سلیمی‌زند (کردستان) ۵- سیامک سلیمانی (کردستان) ۶- محمد حامدی‌پور (کرمانشاه) ۷- علی خلیل‌زاده (مازندران) ۸- سهیل کهنسال (خوزستان)

۱۲۰ کیلوگرم: ۱- پوریا عباسی (فارس) ۲- حمیدرضا کریمی (آذربایجان شرقی) ۳- میلاد میرزایی (البرز)

کشتی آزاد:

۵۰ کیلوگرم: ۱- علیرضا گودرزی (تهران) ۲- مجتبی نوروزصحرایی (تهران) ۳- فرهاد مهرعلی‌تبار (مازندران) ۴- افشین رحمانی (مازندران) ۵- رحمان رحیم‌پور (فارس) ۶- علی فاتحی (تهران) ۷- علی‌اصغر خیبلی (گلستان)

۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد نامجومطلق (گیلان) ۲- صابر خانجانی (مازندران) ۳- یونس امامی (تهران) ۴- امین خدابخش (خراسان رضوی) ۵- خیراله قهرمانی (کرمانشاه) ۶- وحید کارکن (اردبیل) ۷- کیوان رستم آبادی (کرمانشاه) ۸- سعید اشجعی (تهران) ۹- محمدامین سوری (همدان)

۶۰ کیلوگرم: ۱- پیمان بیابانی (تهران) ۲- شایان حمزه (مازندران) ۳- مصطفی ابراهیمی (تهران) ۴- شهاب خلخالی (مازندران) ۵- محمد جعفری (تهران) ۶- قاسم حیدری (مازندران) ۷- فرهاد نوری (تهران)

۶۶ کیلوگرم: ۱- نیما اشقاقی (مازندران) ۲- جمال عبادی (خوزستان) ۳- مرتضی قیاسی‌چکا (لرستان) ۴- عرفان حسین‌پور (مازندران) ۵- محمد امیری (تهران) ۶- هومن رشیدی (کرمانشاه) ۷- مجتبی عبدلی (همدان) ۸- مهرداد محرابی (تهران)

۷۴ کیلوگرم: ۱- رضا مظفری (مازندران) ۲- احمد بذری (مازندران) ۳- علی جراحی (کرمانشاه) ۴- امیرحسین لرستانی (تهران) ۵- محمدرضا آرش (لرستان) ۶- سامان شجاعی (مازندران)

۸۴ کیلوگرم: ۱- مجتبی گلیج (مازندران) ۲- کامران قاسم‌پور (مازندران) ۳- محمدرضا کریمی (تهران) ۴- اسماعیل محمودی (خراسان رضوی) ۵- پژمان فضل‌اله‌تبار (مازندران) ۶- علی موجرلو (مازندران) ۷- ارشک محبی (کرمانشاه) ۸- آرش نیرآبادی (گلستان) ۹- علیرضا رضوانی (گیلان)

۹۶ کیلوگرم: ۱- حسین شهبازی (تهران) ۲- معین محمودی (مازندران) ۳- امیرحسین میرباباشاهی (گیلان) ۴- هومن قنبری (مازندران) ۵- دانیال شریعتی‌نیا (همدان) ۷- شاهین حاجی‌میرزایی (کردستان) ۸- محسن سیر (مازندران) ۹- امین دهستانی (البرز)

۱۲۰ کیلوگرم: ۱- امین طاهری (تهران) ۲- مهرشاد محمودی (مازندران) ۳- مهدی امیری (کرمانشاه) ۴- سیدایمان حسینی (مازندران) ۵- محمد مرادی (کرمانشاه) ۶- مهدی ساکی (همدان) ۷- صابر کولیوند (البرز) ۸- امیر تقوی‌لو (تهران)

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *