رتبه سیزدهمی بدمینتون مازندران در کشور

نسیم ورزش: رئیس هیئت بدمینتون مازندران گفت: بدمینتون مازندران در بین ۳۱ استان کشور از نظر عملکرد و ارزیابی در رده سیزدهم جای دارد.

 مهدی امیرفخریان  با بیان اینکه رشته بدمینتون در استان به خوبی توسعه نیافته، اظهار کرد: ورزش بدمینتون از رشته‌های دانشگاهی است که در دوران مدیریت گذشته به خوبی تغذیه نشد.

وی با اشاره به اینکه بدمینتون مازندران در بین ۳۱ استان کشور از نظر عملکرد و ارزیابی در رده سیزدهم کشور جای دارد، افزود: ظرفیت ورزش مازندران در کشور بالاست و به‌طور حتم این جایگاه به‌زودی تغییر می‌کند.

رئیس هیئت بدمینتون مازندران با بیان اینکه جایگاه سیزدهمی بدمینتون در شان ورزش مازندران نیست، تصریح کرد: تلاش داریم تا با حمایت مسئولان و تمام همکاران در این هیئت جایگاه بدمینتون مازندران را در کشور جزء شش هیئت برتر کشور در سال ۹۴ معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه بدمینتون مازندران در شش شهر هیئت فعال دارد، گفت: با توجه به اینکه بدمینتون یک رشته ورزشی دانشگاهی است، در سال ۹۴ تلاش داریم تا تعداد هیئت‌های بدمینتون را از شش به ۱۷ شهرستان افزایش دهیم.

رئیس هیئت بدمینتون مازندران از حضور دو تیم از مازندران در لیگ بدمینتون کشور خبر داد و افزود: تیم شهرداری بابل در لیگ دسته دوم بدمینتون کشور حضور دارد و تلاش داریم تا حضور تیم شهروند ساری در لیگ کشور فراهم شود.

امیرفخریان با بیان اینکه تعداد ورزشکاران بیمه شده بدمینتون با توجه به گستردگی استان اندک است، افزود: احداث خانه بدمینتون، برگزاری لیگ، تجلیل از برترین‌ها، صدور مجوز مدرسه بدمینتون، برگزاری کلاس‌های مختلف از دیگر برنامه‌های بلندمدت هیئت است.

به گزارش فارس، مهدی امیرفخریان با برگزاری مجمع انتخابات بدمینتون به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت بدمینتون مازندران منصوب شد.

 1. شعبان وفایی نژاد2

  ورزش مازندران روی خط خبرها
  **********************
  ساری: شعبان وفایی نژاد
   در ادامه مسابقات لیگ دسته سوم قهرمانی فوتبال کشور ، شهید کریمی جویبار با شهرداری خوی و دریای بابل با شهرداری لنگرود بازی خواهد کرد.
   محمد رضا نصیری از مازندران به عنوان برترین داور فوتسال کشور معرفی شد.
   مجید قیدی تیروکمان باز شایسته مازندرانی عازم مسابقات تیروکمان جام جهانی ترکیه خواهد شد . این مسابقات برای آمادگی بیشتر برای شرکت در قهرمانی جهان در دانمارک برگزار می شود .
   مسابقات کبدی قهرمانی استان مازندران در قائمشهر برگزار شد که تیم های الف و ب ساری به مقام های اول و دوم دست پیدا کردند .
   در پایان مسابقات قهرمانی تنیس جایزه بزرگ کشور که در آمل برگزار شد هنگامه عزیزی – غزاله ترکمن – عاطفه پورمهدی – آناهیتا ابوحمزه – مانی سوری – مانور وثوقی راد– نوله مهران – الهه قوپرانلو به مرحله بعدی این مسابقات راه پیدا کردند .
   قاسم رضایی کشتی گیر شاخص مازندرانی که صاحب مدال طلای المپیک است اعلام کرد که در المپیک لندن در مسابقات شرکت خواهد کرد .
   اعضای هیأت فوتبال مازندران با خانواده شهید علی عیسایی دیدار کردند ؛ شهید علی عیسایی عضو تیم ملی فوتبال جوانان ایران بود که در جبهه های حق علیه باطل به درجه رفیع شهادت نائل شد.
  زمان مخابره:۴۱/۸-۶ خرداد
   مسابقات قهرمانی وزنه برداری جانبازان و معلولین کشور در حالی آغاز شد که این پیکارها زیر نظر کارشناسی جهانی و داوران بین المللی برگزار می شود . نتایج این مسابقات در جدول رکوردهای جهانی اعلام می شود .
   شهروند ساری نماینده مازندران در هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور ، میزبان دبیری تبریز است .
   اکبرصادقی – محمد پرگر- آرش زاهدی – رسول مختاری – حسین مرادی – امیر حسین اسماعیلی – مصطفی فرهمند و محمد احمدی ۸ بازیکن مازندرانی هستند که به اردوی تیم ملی ناشنوایان و کم شنوایان ایران دعوت شدند تا در مسابقات قهرمانی آسیا که در چین تایپه برگزار می شود تیم ملی را همراهی کنند .
   شهروند ساری – سنگ فرش آمل – دانشگاه آزاد اسلامی و تیم منتخب فوتسال ایران ۴ تیمی هستند که در مسابقات چهارجانبه آمل به مصاف هم می روند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو