راگبی مازندران تعلیق نیست

اختصاصی نسیم ورزش: راگبی مازندران تعلیق نیست /شایعات مختلفی مبنی بر تعلیق راگبی مازندران پس از برگزاری المپیاد ساحلی بابلسر به گوش رسید که جامعه راگبی استان را نسبت به این موضوع حساس کرده است خبرنگار نسیم ورزش در اینخصوص با دبیر انجمن راگبی کشور به گفتگوی تلفنی پرداخته است که در ادامه آمده است.

 

راگبی مازندران
مهدی ممتاز امیری دبیر انجمن راگبی مازندران با بیان اینکه راگبی مازندران به هیچ وجه تعلیق نیست گفت: هیچ نامه ای مبنی بر تعلیق ورزش راگبی مازندران ارائه نشده است و حضور تیم راگبی مازندران در مسابقات مختلف بلامانع می باشد.
ممتاز امیری تصریح کرد: در ماه اخیر تیم های راگبی مازندران به مسابقات مختلف اعزام شده اند و اخباری که در خصوص تعلیق راگبی مازندران مخابره می شود صحت ندارد.
دبیر انجمن راگبی مازندران با بیان اینکه تیم ۷ نفره راگبی مازندران در مسابقات کرمان حضور داشته است افزود: تیم زیر ۱۵ سال استان در گلستان به مسابقات پرداخته است.
وی خاطر نشان کرد: راگبی مازندران دارای پتانسیل فراوانی می باشد و با کنار گذاشتن مسائل حاشیه ای و قومیتی در این رشته ورزشی شاهد توسعه و پیشرفت بیش از پیش خواهیم بود.
ممتاز امیری آینده راگبی مازندران را روشن دانست و افزود: راگبی مازندران در بخش های ساحلی، ۷ نفره و ۱۵ نفره توانسته به توفیقات خوبی دست یابد.
دبیر انجمن راگبی کشور به توسعه این رشته ورزشی در شهرهای مختلف در استان اشاره کرد و افزود: چنین موضوعی را در استانهای دیگر شاهد نیستیم و این امر راگبی مازندران را از سایر استانها متمایز می کند.
وی تاکید کرد: راگبی مازندران در بخش استعدادیابی عملکرد قابل قبولی داشته است و برخی از شهرها راگبی را از سنین پایه استارت زده اند.
ممتاز امیری یادآور شد: راگبی مازندران در سال گذشته مقام اول را در بخش توسعه کسب کرده است و میزبانی مسابقات مختلف در این استان برگزار شده است.
وی به تعامل و ارتباط خوب هیات انجمن های ورزشی و انجمن راگبی مازندران با انجمن راگبی کشور اشاره کرد و افزود: با رفع برخی موانع پیش رو شاهد میزبانی مازندران در این رشته ورزشی خواهیم بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو