راه یابی رزمی کار گیلانی به دیدار نهایی مسابقات جهانی کیک بوکسینگ

نسیم ورزش: جواد قدیمی صفت/

یک ورزشکار رزمی کار گیلان با برتری برابر حریفی از آمریکا موفق شد به دیدار نهایی رقابت های کیک بوکسینگ قهرمانی جهان راه یابد .

راه یابی رزمی کار گیلانی به دیدار نهایی مسابقات جهانی کیک بوکسینگ

سرپرست روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان گفت : در مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی ۲۰۱۵ جهان که در کشور اسپانیا جریان دارد ، احمد نیک کار از استان گیلان به دیدار نهایی راه یافت .

سعید علیپور افزود : این رزمی کار ملی پوش گیلان به همراه تیم ملی کیک بوکسینگ ایران در این مسابقات حضور یافته و در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم به مصاف حریفان خود رفته است .

وی ادامه داد : احمد نیک کار در جریان این رقابت ها و در دیدار نیمه نهایی مقابل حریفی از کشور آمریکا قرار گرفت که در نهابت با برتری برابرحریف قدرتمند خود ، به دیدار نهایی این مسابقات راه یافت .

وی بیان کرد : امیدواریم که این ورزشکار رزمی کار گیلانی در دیدار نهایی نیز بدرخشد و با برتری مقابل حریفش ، مدال طلای مسابقات جهانی کیک بوکسینگ را به خود اختصاص دهد .

سرپرست روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد : در رقابت های کیک بوکسینگ جهانی ۲۰۱۵ اسپانیا ، حدود یکهزار و ۸۰۰ ورزشکار رزمی کار از سراسر جهان در رده های سنی مختلف و در هفت قسمت با هم به رقابت می پردازند .

علیپور اضافه کرد : خوشبختانه گیلان در بخش ورزش های رزمی یکی از قطب های برتر در کشور محسوب می شود و ورزشکاران این استان در مسابقات داخلی و برون مرزی همواره مدال های رنگارنگی را کسب می کنند .

وی در ادامه گفت : پیش از این نیز ، حسن عمویی کاپیتان گیلانی تیم ملی کونگ فوی ایران در رقابت های جهانی این رشته که در کشور آلمان جریان داشت ، موفق به کسب عنوان قهرمانی و مدال طلا شده بود .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *