راه اندازی نخستین کانون بسیج ورزش مازندران در هیئت اسکواش

نسیم ورزش : رئیس هیئت اسکواش مازندران با اشاره به تقویت منش پهلوانی در ورزشکاران، گفت: نخستین کانون بسیج ورزش مازندران در هیئت اسکواش استان راه اندازی می‌شود.

 

نخستین کانون بسیج ورزش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، بهمن صفری مرمتی امروز در حاشیه دیدار با رئیس جدید سازمان بسیج ورزشکاران مازندران با اشاره به رشد رشته ورزشی اسکواش طی سال‌های اخیر در استان، اظهار داشت: اسکواش پرتحرک ترین و کالری سوزترین ورزش‌ها بوده و جوانان مستعد بسیاری خود را در این رشته ورزشی به قهرمانی و مدال آوری رساندند.

وی افزود: تعامل هیئت اسکواش استان و بسیج ورزشکاران مازندران در دوره جدید را در آینده نزدیک شاهد خواهیم بود و میزبانی مازندران برای مسابقات قهرمانی اسکواش بسیج کشور را در ساری اعلام می‌کنیم.

رئیس هیئت اسکواش مازندران با اشاره به نقش سازمان بسیج ورزشکاران استان در تقویت اخلاق و منش پهلوانی بین ورزشکاران، تصریح کرد: با همکاری این سازمان ارزشی در دستگاه ورزش استان، نخستین کانون بسیج ورزش استان در هیئت اسکواش مازندران را آمادگی راه اندازی داریم.

صفری با بیان اینکه میزبانی مازندران در لیگ متمرکز اسکواش ساحلی کشور با دعوت از تیم اسکواش  بسیج ورزش را برنامه‌ریزی کردیم، افزود: پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه مسابقات اسکواش جام رمضان مختص آقایان با حضور ۴ تیم از مازندران و گلستان در سالن اسکواش مرحوم داراب ساری برگزار می‌شود.

حسن افشار، رئیس جدید سازمان بسیج ورزشکاران مازندران نیز با بیان اینکه بیش از ۸۰۰ ملی پوش مازندرانی در رشته‌های مختلف ورزشی شناسایی شدند، افزود: با بررسی اصولی و هدفمند در می یابیم که مازندران قطب ورزش کشور در بسیاری از رشته‌های ورزشی است.

وی با بیان اینکه بسیج ورزش از همه ظرفیت‌های رشته‌های مختلف ورزشی برای مدال آوری استفاده می‌کند، گفت: بسیاری از فعالیت‌های ورزشی در استان حول محور بسیج، تراوش، تازگی و برکت بیشتری خواهد گرفت.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران با اشاره به اینکه پیشنهاد راه اندازی نخستین کانون بسیج ورزشکاران مازندران در هیئت اسکواش استان را به فال نیک می‌گیریم، تصریح کرد: ورزش پهلوانی صرفا نباید در چند رشته ورزشی خلاصه شود بلکه باید این منش در بین آحاد جامعه ورزشکار کشور جاری و ساری شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو