راهیابی ملی پوش اسنوکر کشورمان به مرحله نیمه نهایی رقابت های غرب آسیا

نسیم ورزش : سعید ابولسانی ملی پوش اسنوکر کشورمان با پیروزی ۳ بر یک در مقابل حریفی از عمان به مرحله نیمه نهایی رقابت های ورزش های بیلیاردی غرب آسیا در رشته اسنوکر ۱۵ توپ صعود کرد.

 

اسنوکر کشورمان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، علی روشنی کیا دیگر ملی پوشان کشورمان در این رقابت ها پس از صعود به مرحله یک هشتم پایانی در مقابل حریف عمان با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.
سعید ابولسانی که با قرعه استراحت در مرحله یک هشتم روبرو شد در دیدار خود در مرحله یک چهارم پایانی در مقابل حریف عمانی با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد وی در این مرحله امشب یکشنبه ۲۴ بهمن ماه در مقابل محسن بوکشیشا از قطر قرار می گیرد و در دیگر دیدار این مرحله محمدشهاب از قطر به مصاف خالد السطل از فلسطین خواهد رفت.
هفتمین دوره مسابقات ورزش های بیلیاردی قهرمانی غرب آسیا روز گذشته شنبه۲۳ بهمن ماه به میزبانی کشور اردن آغاز شد.
پیش از این در رشته اسنوکر ۱۵ توپ سعید ابولسانی با کسب دو پیروزی در مقابل حریفانی از کشورهای عمان و قطر و ثبت بریک ۱۰۲ و علی روشنی کیا با کسب یک شکست و یک پیروزی در مقابل حریفی از یمن راهی مرحله حذفی رقابت های اسنوکر ۱۵ توپ غرب آسیا شدند در این مرحله آرمین محمودی دیگر ملی پوش کشورمان در این رقابت ها با کسب یک پیروزی و دو شکست از راهیابی به مرحله حذفی رقابت های ایت بال غرب آسیا بازماند و شانس خود را رشته ناین بال تیمی امتحان خواهد کرد.
تیم ملی ایران متشکل از سعید ابولسانی، علی روشنی کیا در رشته های های اسنوکر انفرادی ۱۵ توپ ، اسنوکر ۱۵ توپ تیمی و اسنوکر شش توپ و آرمین محمودی در رشته های ، ایت بال انفرادی ، ناین بال انفرادی و ناین بال دوبل شرکت خواهند کرد.سعید ابولسانی در رشته ناین بال تیمی (دوبل) بعنوان بازیکن دوم در کنار آرمین محمودی در این رشته هم تیمی خود را همراهی می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو