راهیابی تیم کاراته میرعماد ساری به مسابقات لیگ برتر نونهالان کشور

نسیم ورزش : تیم کاراته میرعماد ساری موفق شد برای سومین بار متوالی در مسابقات لیگ برتر نونهالان کشور راه یابد.
تیم کاراته میرعماد ساری

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ مسعود شجاعی در ارتباط با حضور این تیم از جنوب شهر ساری در مسابقات لیگ برتر نونهال کشور، اظهار کرد: ۱۹ تیم برای حضور در مرحله نهایی لیگ برتر در تهران حضور پیدا کردند که کاراته کا‌ها ساروی در بخش کاتا موفق به برتری برابر رقبا شدند.

وی با اعلام اینکه تیم کاراته میرعماد ساری متشکل از امیر‌رضا یوسفی، رضا قاسمیان، نیکان موسوی و محمدرضا رجبی به مربی‌گری مصطفی و مسعود شجاعی در این دوره از رقابت‌ها شرکت کرد، گفت: در لیگ نونهال ورزشکاران در چهار تا گروه پنج تیمی با همدیگر رقابت کردند،از هر گروه سه تیم صعود که در مرحله نیمه نهایی از هر گروه یک تیم با برتری برابر رقبا جواز حضور در مسابقات لیگ برتر را کسب کرده است.

مربی کاراته باشگاه میرعماد ساری در ارتباط با زمان مسابقات لیگ برتر نونهالان، بیان کرد: زمان این مسابقات باید توسط سازمان لیگ اعلام شود.

وی در ارتباط با فعالیت این ورزشکاران در این باشگاه گفت: فعالیت این مجموعه فرهنگی ورزشی حود پنج سال در منطقه جنوب ساری آغاز شده و در حال حاضر ۱۲۰ نفر به صورت سازمان یافته با مجموعه ما همکاری می‌کنند.

شجاعی در ارتباط با سابقه حضور باشگاه کاراته میرعماد در مسابقات لیگ برتر نونهالان کشور، گفت: در سومین سال حضور خودمان و در همه دوره‌ها در جمع چهار تیم برتر کشور حضور داشتیم.

وی خاطر نشان کرد: در دوره اول سوم،دوره دوم نائب قهرمان این دروه سومی هست که به صورت جدی به قهرمانی در این دوره از رقابت‌ها فکر می‌کنیم.

شجاعی در ارتباط با دیگر موفقیت‌های این باشگاه در سطح ملی و منطقه‌ای گفت: غیر از کسب موفقیت در رده‌های استانی و شهرستانی فردین یوسفی از این مجموعه در مسابقات بسیج کشور مقام سوم و همچنن در پارسا فضل‌الله نژاد در ورزن مثبت ۵۵ کیلوگرم به عنوان استعدادهای برتر کشور انتخاب شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو