راهکار شرکت گاز مازندران برای غلبه برافت فشار ، مدیریت بهینه مصرف است

نسیم ورزش : مدیرعامل شرکت گاز مازندران راهکار مناسب برای غلبه بر افت فشار گاز را مدیریت و صرفه جویی در مصرف گاز توسط مشترکان خانگی و صنعتی اعلام کرد.

 

شرکت گاز مازندران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد اسماعیل ابراهیم زاده گفت که با پیش بینی برودت هوا در استان برای روزهای آینده، احتمال افت فشار گاز در استان های شمالی به خصوص مازندران وجود دارد.
وی افزود : مشترکان خانگی برای غلبه بر افت فشار گاز و برقراری روند گاز در واحدهای خانگی باید با نگهداشت دمای هوای منزل به زیر ۲۰ درجه سانتیگراد در مصرف بهینه مدیریت داشته باشند.
وی اضافه کرد : همچنین واحدهای بزرگ صنعتی و پرمصرف استان ، واحدهای گلخانه ای، نانوایی ها هم با قطع مصرف گاز شهری ، تامین انرژی خود را به سوخت دوم ببرند.
مدیرعامل شرکت گاز مازندران اظهارداشت : شرایط جایگزین از گاز به سوخت دوم در مراکز صنعتی پرمصرف(نیروگاه، سیمان) و واحدهای گلخانه ای و نانوایی ها وجود دارد.
وی تعطیلی جایگاه های سی ان جی در روزهای آینده را از دیگر راهکارها برای غلبه برافت احتمالی فشار گاز در استان اعلام کرد.
درمازندران ۱۸۱ جایگاه سی ان جی وجود دارد که با قطع این جایگاه ها گاز ۴۱ هزار مشترک خانگی تامین می شود.
مازندران یک میلیون و ۸۰۰ هزار مشترک گاز دارد که روزانه در پیک مصرف گاز این مشترکان به ۲۸ میلیون متر مکعب می رسد و این استان به دلیل قرارگیری در انتهای خط لوله سراسری گاز با افزایش مصرف با افت فشار و قطع گاز مشترکان خانگی مواجه می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *