در راستای همگانی شدن ورزش از تمامی ظرفیت های موجود بهره خواهیم گرفت

اختصاصی نسیم ورزش: در راستای همگانی شدن ورزش از تمامی ظرفیت های موجود بهره خواهیم گرفت/ برگزاری همایش های ورزش همگانی به صورت استانی مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

سید رمضان شجاعی رییس هیات همگانی مازندران در جمع خبرنگاران گفت: هیات همگانی ذاتا سازمانی غیر سیاسی و غیر اقتصادی است گفت: افرادی را به هیات اضافه کرده ایم که قدرت چامه زنی بالای با مسئولین داشته باشد.

 


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش شجاعی تصریح کرد: روسای هیات همگانی در شهرستان باید بتوانند از مشارکت های مردمی بهره مند شوند و بتوانند با رایزنی ها با مسئولین اقدامات ویژه ای صورت دهند.
وی با بیان اینکه هیات ورزش های همگانی مازندران در راستای سلامتی و نشاط جامعه تلاش می کند گفت: این اهداف در جهت پویایی و توسعه استان موثر خواهد بود.
شجاعی یادآور شد: هیات همگانی مازندران بودجه مستقلی ندارد و باید با تلاش و همراهی اعضای هیات همگانی در سطح استان و حمایت سایر مسئولین برنامه های این هیات اجرایی شود.
شجاعی خاطر نشان کرد: روسای هیات ورزش های همگانی شهرستان و شهرها باید بتوانند با شهرداری ها تعامل سازنده ای ایجاد کنند.
وی افزود: یکی از رسالت های شهرداری ها توسعه و همگانی کردن ورزش می باشد که با اهداف هیات همگانی در یک راستا قرار دارد.
رییس هیات ورزش همگانی مازندران با بیان اینکه ورزش همگانی بعنوان ورزش پایه محسوب می شود و گستردگی جامعه هدف آن فراگیر می باشد و همه اقشار و صنوف را دربرخواهد گرفت و زمینه توسعه ورزش قهرمانی محسوب می شود.
شجاعی یادآور شد: شهرداری ها بودجه های قابل قبول در جهت توسعه ورزش همگانی در اختیار دارند که باید در این راستا به درستی مدیریت شود.
وی با بیان اینکه شاخص های ارزیابی هیات های همگانی شهرستان ها مشخص شده است تا بتوانیم هیات های فعال در سطح استان معرفی شوند گفت: در هیات استان ۵۳ کمیته فعال وجود دارد که می تواند سبب توسعه فعالیت این هیات شود.
رییس هیات ورزش همگانی مازندران تصریح کرد: در جهت توسعه و همگانی شدن ورزش باید از تمامی ظرفیت های موجود بهره گرفت و بتوانیم افراد تاثیرگذار را به مجموعه اضافه کنیم.
وی عنوان داشت: استفاده از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی می تواند فعالیتها را به خوبی هویدا کند و زمینه ساز ترغیب جامعه به ورزش شود.
شجاعی افزود: هیات ورزش همگانی شهرستانها باید برنامه سالانه باشند و بتوانند در شهرستان در چهت توسعه و پویایی ورزش اقدامات موثری صورت گیرد.
رییس هیات ورزش همگانی مازندران با بیان اینکه فعالیت های ورزشی در راستای ظرفیت و اقلیم شهرستانها متفاوت می باشد گفت لازم است در راستای علاقه مندی رشته های ورزشی متناسب با آن شهرستان فعالیت و برنامه ها صورت گیرد.
وی راه اندازی هیات در بخش های مازندران را مهم دانست و افزود: ورزش در مرکز بخش ها بعنوان شهر تاثیر گذار می باشد و سبب رونق و گسترش ورزش خواهد شد.
شجاعی گفت: گسترش فعالیت در حوزه بانوان در ورزش همگانی سبب شادابی و سلامت خانواده ها خواهد شد.
رییس هیات ورزش همگانی مازندران با بیان اینکه همایش های استانی مورد حمایت همه جانبه این هیات قرار خواهد گرفت گفت: در خصوص برگزاری همایش های ورزش همگانی به صورت استانی اعتباراتی در نظر گرفته شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو