رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی: پیگیری جدی روند درمانی ابوالفضل آرمیده

نسیم ورزش : رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی با اعلام پیگیری جدی روند درمانی ابوالفضل آرمیده ، گفت: او همچنان در حال دریافت و استفاده داروهای مخصوص است.

 

ابوالفضل آرمیده

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تورج ملک محمدی با بیان این مطلب افزود: شرایط کلی بیماری ابوالفضل آرمیده عضو تیم کشتی آزاد نوجوانان همچون روزهای قبل است و او در حال دریافت داروهای مخصوص بیماری‌اش است. البته آرمیده به دلیل دریافت این داروها دچار کاهش رده‌ای گلبول‌های خونی می شود و به همین علت از لحاظ انعقادی و مقاومت در برابر بیماری در شرایط خاصی قرار دارد.

پزشک تیم‌های ملی کشتی تصریح کرد: آرمیده هم اکنون در اتاق خصوصی مجتمع ولی عصر بیمارستان امام خمینی (ره) به صورت ایزوله بستری و ممنوع الملاقات است.

تورج ملک محمدی اضافه کرد: از تمامی مردم و مسئولان درخواست دارم از حضور در بیمارستان و عیادت از او خودداری کنند و گزارش روند درمانی وی به صورت دقیق از طریق فدراسیون کشتی و فدراسیون پزشکی ورزشی به اطلاع مردم خواهد رسید.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم با دعای خیر مردم عزیز این سرمایه ملی هرچه زودتر بهبود یافته و تمرینات خود را برای کسب افتخارات بیشتر از سر بگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو