رئیس هیات گلستان: چهار گلستانی به لیگ حرفه ای کبدی جهان در هند اعزام می شوند/ ظرفیت کبدی در گلستان بالاست

 

نسیم ورزش: رئیس هیئت کبدی گلستان از اعزام چهار بازیکن گلستانی به رقابت های لیگ حرفه ای کبدی جهان در کشور هند خبر داد.

کبدی

داود طبرسا  اظهار کرد: فاضل اتراچالی، هادی تاجیک، محمد و ابوالفضل مقصودلو چهار بازیکن گلستانی هستند که برای حضور در رقابت های لیگ حرفه ای کبدی جهان (پرو کبدی) که همه ساله در کشور هند برگزار می شود، انتخاب شده اند.

طبرسا افزود: در این میان اتراچالی، تاجیک و ابوالفضل مقصودلو با تیم «یومومبای» مدافع عنوان قهرمانی و محمد مقصودلو با تیم «جی‌پور» هند قرارداد امضا کرده اند.

وی یاد آور شد: فاضل اتراچالی و محمد مقصودلو سال گذشته نیز در تیم های فعلی خود حضور داشتند و برای دومین سال پیاپی لیگ حرفه ای جهان را تجربه می کنند.

وی خاطرنشان کرد: لیگ حرفه ای ستارگان، بهترین لیگ کبدی در جهان محسوب می شود و حضور این بازیکنان در این سطح از مسابقات موجب افزایش انگیزه در سایر ورزشکاران کبدی استان می شود.

رئیس هیئت کبدی گلستان با بیان اینکه این استان برای سومین سال متوالی بازیکن کبدی به این رقابت ها اعزام می کند، گفت: ظرفیت کبدی در گلستان به اندازه ای است که ما می توانیم همه ساله تعدادی از ورزشکاران را به این مسابقات اعزام کنیم و به دنبال افزایش سهم گلستان در لیگ ستارگان هستیم.

طبرسا همچنین از افتتاح خانه اختصاصی کبدی در گرگان خبر داد و گفت: یکی از سالن های مجموعه سه طبقه رزمی واقع در گرگان به هیئت کبدی به طور موقت تحویل داده شده است و در دهه فجر به طور رسمی افتتاح می شود.

وی تصریح کرد: با صحبت هایی که با آقای مقصودلو رئیس فدراسیون کبدی انجام داده ایم قرار شد تجهیزات لازم سالن را فدراسیون در اختیار ما قرار دهد که لازم می دانم از وی تشکر کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *