رئیس هیات کشتی مازندران: در تصادف امروز مهدی تقوی مصدوم نشده است

رئیس هیات کشتی استان مازندران گفت: در تصادف امروز مهدی تقوی خوشبختانه هیچگونه مصدومیتی برای این قهرمان ارزنده کشتی ایران رخ نداده است.

 

مهدی تقوی

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش، «مهدی تقوی» عضو سابق تیم ملی کشتی آزاد و دارنده ۲ مدال طلای پیکارهای قهرمانی جهان در مسیر فریدون کنار – بابلسر دچار سانحه رانندگی شد. علت حادثه انحراف خودروی هیوندای به علت نور پایین گزارش شده است.
علی اصغر ثمربخش افزود: تقوی با اتومبیل شخصی خود در جاده بابلسر در حال حرکت بود که از مقابل اتومبیل دیگری با سرعت بسیار زیاد از جاده منحرف می شود و مهدی تقوی برای آنکه با وی برخورد نکند، با تیر چراغ برق کنار جاده برخورد می کند که در این حادثه خوشبختانه هیچگونه مصدومیتی برای تقوی رخ نمی دهد.
وی اظهار داشت: وضعیت تقوی خوب است و در بیمارستان نیز بستری نیست.

*ساخت سالن اختصاصی کشتی جویبار آغاز نشده
ثمربخش در گفت و گو با ایرنا همچنین با اشاره به اینکه کلنگ ساخت سالن اختصاصی کشتی جویبار با حضور وزیر ورزش و استاندار مازندران به زمین زده شد یادآور شد: در سفر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان وی گفت که اعتبارات ساخت این سالن تخصیص داده شده و کار ساخت آن آغاز می شود.
وی اظهار داشت: مدیر کل ورزش و جوانان استان مازنداران نیز به طور جدی پیگیر انجام این کار بزرگ هستند تا ساخت این سالن ورزشی هر چه سریعتر آغاز شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو