رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال: حسنی خو دیگر در وزارت ورزش سمتی ندارد

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد که رضا حسنی خو مدیرعامل جدید این باشگاه بعد از انتصاب به این سمت از سوی وزیر ورزش، دیگر سمتی در وزارت ورزش و جوانان ندارد.

حسنی خو دیگر در وزارت ورزش سمتی ندارد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، شهاب جهانیان درباره انتصاب رضا حسنی خو مدیرکل حوزه حراست وزارت ورزش به مدیرعاملی آبی پوشان پایتخت گفت: آقای حسنی خو از مدیران با سابقه، فنی و با دانشی است که پیش از این نیز در وزارت ورزش خدمات خیلی خوبی ارائه داده است و توانایی مدیریت باشگاه استقلال را به خوبی دارد.
وی در مورد اینکه آیا مدیرعامل جدید آبی پوشان همچنان در وزارت ورزش و جوانان سمتی دارد یا نه؟ اظهار داشت: با توجه به اینکه وی با حکم وزیر ورزش به سمت مدیرعاملی استقلال منصوب شده، دیگر در وزارت ورزش و جوانان سمتی ندارد و تنها حکم وی مدیرعاملی باشگاه استقلال است.
رئیس هیات مدیره استقلال تهران درباره اینکه هیات مدیره این باشگاه دارای ۴ عضو است، توضیح داد: آقای حسنی خو به جای آقای تقوی نژاد در جلسه امروز حضور پیدا کرد و به عنوان مدیرعامل انتخاب شد.
جهانیان درباره رفتن بهرام افشارزاده سرپرست سابق باشگاه استقلال نیز تصریح کرد: با توجه به قانونی که خردادماه سال جاری به تصویب دولت رسید، افراد بازنشسته نمی توانند در سازمان ها و ارگان های دولتی فعالیت داشته باشند؛ لذا افشارزاده نیز از سمت سرپرستی باشگاه استقلال استعفا کرد.
وی با تقدیر از زحمات افشارزاده در طول دوران سرپرستی خود بر باشگاه استقلال خاطرنشان کرد لازم است تا در مراسمی از زحمات سرپرست سابق این باشگاه تجلیل شود.
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره اظهاراتش مبنی بر لزوم تجلیل از جواد نکونام کاپیتان اسبق تیم ملی و باشگاه استقلال گفت: قطعا برنامه تجلیل از جواد نکونام در دستور کار قرار دارد و در جلسه آینده باشگاه که با حضور رضا حسنی خو برگزار خواهد شد، درباره این مساله گفت و گو خواهیم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *