رئیس هیئت کاراته استان گیلان: گیلانی‌ها فاتح مسابقات قهرمانی کاراته کشور شدند

نسیم ورزش: رئیس هیئت کاراته استان گیلان گفت: کاراته‌کاران گیلانی در مسابقات قهرمانی کشور سبک گوجوریو خوش درخشیدند.


اسفندیار زیالاظهار داشت: یک دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک گوجوریو در رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی استان گیلان برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه این مسابقات در روزهای ۲۸ و ۲۹ آبان به‌مدت دو روز به میزبانی استان گیلان ‌در سالن آکادمی کاراته استان گیلان برگزار شد، بیان کرد: ۴۰۰‌کاراته کار در قالب ۱۰ تیم از استان‌های گیلان، تهران، زنجان، لرستان، خوزستان، بوشهر، البرز و کرمانشاه در این مسابقات به رقابت پرداختند.
رئیس هیئت کاراته استان گیلان بابیان اینکه گیلان ۳ تیم به این رقابت‌ها اعزام کرد افزود: کاراته‌کاران گیلانی موفق شدند در این آوردگاه مدال‌های رنگارنگی را به‌دست آورند, و با کسب ۴۴ مدال در مقام قهرمانی بایستند.
زیال تصریح کرد: در این دوره از رقابت‌ها تیم گیلان “الف” به مربیگری رضا و روزبه فتحتویی‌نژاد توانست با کسب ۱۴ مدال طلا و ۱۵ مدال نقره و ۱۵ مدال برنز در مقام قهرمانی بایستد.
وی با بیان اینکه تیم گیلان “ب” به مربیگری مصطفی باقری با ۱۳ مدال طلا و ۸ نقره و ۸ برنز مقام نائب قهرمانی را از آن خود کرد اظهار کرد: مقام سومی این دوره از رقابت‌ها را تیم گیلان “ج” به مربیگری اشکان مژدهی و عظیم فنون با ۷ مدال طلا و ۶ نقره و ۴ برنز به خود اختصاص داد. رئیس هیئت کاراته استان گیلان افزود: کاپ اخلاق این دوره به تیم شهرستان شفت با مربیگری اسماعیل حامدی اهدا شد./ جواد قدیمی صفت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *