رئیس مازنی فدراسیون بوکس: مربیان جدید به زودی معرفی می‌شوند

 

نسیم ورزش: رئیس فدراسیون بوکس گفت: از زحمات اکبر احدی تشکر می‌کنیم و از این پس او تنها مربی اختصاصی احسان روزبهانی خواهد بود.

ناطق

طی روزهای گذشته اکبر احدی سرمربی تیم ملی بوکس APB مدعی شد که بنا به مشکلات شخصی نمی‌تواند مربیگری محمدپور و قاسمی پور را در دور سوم رقابت‌های بوکس حرفه ای آیبا APB بر عهده داشته باشد.

احمد ناطق نوری رئیس فدراسیون بوکس نیز در واکنش به صحبت‌های سرمربی تیم ملی APB اظهار داشت: ضمن تشکر از زحمات مربی سابق تیم ملی بوکس APB از این پس احدی تنها مربی اختصاصی احسان روزبهانی خواهد بود.

احمد ناطق نوری رئیس فدراسیون بوکس در ادامه صحبت‌های خود با سایت رسمی فدراسیون بوکس، گفت: در وهله اول باید از زحمات اکبر احدی برای بوکسورهای تیم APB تشکر کنم زیرا او تمام تلاش خود را برای موفقیت این تیم به کار بست. به علت مشغله کاری احدی تصمیم گرفتیم که او از این پس تنها مربی اختصاصی احسان روزبهانی باشد تا سایر بوکسورهای کشورمان در رقابت‌های APB با مربیان جدید کار کنند.

رییس فدراسیون بوکس در خصوص حضور امین قاسمی پور و سجاد محمدپور در دور سوم رقابت های بوکس حرفه ای آیبا APB اظهار داشت: تا جایی که من می‌دانم این دو بوکسور باید ۱۷ بهمن ماه در دور سوم رقابت های APB در شهر استانبول ترکیه روی رینگ بروند و ما باید مربیان آنها را مشخص کنیم.

ناطق نوری با بیان این مطلب که دیگر تیم APB با یک مربی اداره نخواهد شد،افزود: وقتی احدی از هدایت محمدپور و قاسمی پور انصراف داد ما نیز به این تصمیم احترام گذاشتیم و بزودی مربی این دو مشتزن را معرفی خواهیم کرد. ما ۴ بوکسور در تیم APB داریم که برای هر کدام یک مربی در نظر گرفتیم.

رییس فدراسیون بوکس در خصوص اعلام نام این مربیان، گفت: احسان روزبهانی که مانند گذشته با احدی کار می کند، اما مربیان سایر بوکسورهای تیم APB از میان مربیان پرتجربه و با رزومه انتخاب خواهد شد.

تیم ۴ نفره بوکس APB کشورمان متشکل از سجاد محمدپور،امین قاسمی پور،احسان روزبهانی و جاسم دلاوری پیش از زیر نظر اکبر احدی کار می کرد که با تصمیم مسئولین فدراسیون بوکس از این پس هر بوکسور با یک مربی اختصاصی کار خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو