دیدار رئیس هیات فوتبال , مسئولان تیم فوتبال شهدا بابلسر با امام جمعه این شهرستان

نسیم ورزش : رئیس هیات فوتبال ، مسئولان تیم فوتبال شهدا بابلسرحاضر در لیگ ۳ کشور با امام جمعه محترم بابلسربمناسبت دهه مبارک فجر دیدار کردند .

 

مسئولان تیم فوتبال شهدا بابلسر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بابلسر، بمناسبت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر رئیس هیات فوتبال به همراه سرپرست و سرمربی تیم فوتبال شهدا بابلسر حاضر در لیگ دسته سوم فوتبال کشور روز یکشنبه ۱۷ بهمن با حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا قلی پور امام جمعه محترم بابلسر دیدار کردند.

در این دیدار آقای رحیمیان رئیس هیات فوتبال بابلسر ضمن تبریک دهه مبارک فجر خدمت امام جمعه محترم و ورزش دوست شهرستان بابلسر از ایشان بخاطر حمایت هایشان ازفوتبال شهرستان تشکر و قدردانی نمودند و گزارشی از عملکرد و برنامه های آتی هیات فوتبال و همچنین مسائل و مشکلات حال حاضر فوتبال بابلسر ، وضعیت باشگاهها و تیم ها و بازیکنان را به سمع و نظر ایشان بیان نمودند.

رحیمیان افزود : روز سه شنبه ۱۹ بهمن از سری رقابتهای لیگ دسته سوم فوتبال کشور تیم شهدا بابلسر میزبان تیم انتظار بجنورد خواهد بود. این بازی در زمین شهید علیزاده بابلسر برگزار میگردد.

در ادامه حاج آقا قلی پور امام جمعه محترم بابلسر نیز ضمن تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشتند : در ابتدا باید بگویم که از وجود و تجارب سرمایه های فوتبال شهرستان بابلسر یعنی پیشکسوتان عزیز در امور استفاده نموده و نکته دوم ایجاد انگیزه درمیان فوتبالیست هاست که بحمدالله این عامل در بین جوانان و فوتبالیست های بابلسر به وفور و خوبی رویت می شود و ما باید با توکل بخدا و بکارگیری تمام عوامل و ظرفیت ها در این راه برای پیشبرد فوتبال بابلسر محکم و استوار قدم برداریم و بتوانیم ازسرمایه های بزرگ فوتبال و تجارب مربیان نهایت استفاده را برده و با سرمایه گذاری روی جوانان و پتانسیل های شهرستان از این بستر استفاده کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *