رئیس سازمان لیگ : در صورت کناره‌گیری تیم بوکس مازندران از لیگ، اصفهان را جایگزین می‌کنیم!

 

نسیم ورزش: رئیس سازمان لیگ فدراسیون بوکس گفت: برخی از تیم‌ها برای برگزاری رقابت‌های لیگ برتر اعلام آمادگی نکرده‌اند و به همین دلیل برگزاری این مسابقات به تعویق افتاده است.

راه یابی رزمی کار گیلانی به دیدار نهایی مسابقات جهانی کیک بوکسینگ

فریبرز شمس در مورد به تعویق افتادن هفته اول مسابقات لیگ برتر بوکس، گفت: با توجه به اینکه ما از شرایط مالی همه تیم‌ها مطلع هستیم در ابتدای صحبت‌هایی که با سرپرستان تیم‌ها داشتیم اعلام کردیم با حداقل امکانات خود می‌توانند در لیگ برتر بوکس فعالیت کنند تا علاوه بر فعالیت بوکس بازیکنان هم یک منبع درآمد کوچکی داشته باشند.

وی در ادامه افزود: پیش از این قرار بود هفته آینده مسابقات لیگ برتر آغاز شود اما تیم مازندران و سیستان و بلوچستان اعلام کردند آمادگی لازم برای حضور در هفته اول مسابقات لیگ برتر را ندارند و ما نیز ناچاریم به همین دلیل فعلا رقابت‌های لیگ برتر را به تعویق بیندازیم.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون بوکس در پاسخ به این سوال که آیا زمان مسابقات مشخص شده است یا خیر، خاطرنشان کرد: فعلا زمان برگزاری مسابقات لیگ برتر مشخص نیست. ما ابتدا باید سرپرست تیم‌ها را برای برگزاری یک جلسه به فدراسیون دعوت کنیم و پس از این از آنها تعهد مالی بگیریم تا بتوانیم زمان برگزاری هفته اول مسابقات را تعیین کنیم. اگر باشگاه‌ها تعهد مالی بدهند قطعا ناچار می‌شوند در مسابقات حاضر شوند. تیم‌ها باید کتبا حضور خود را در مسابقات اعلام کنند و بعد از آن برای برگزاری هفته اول برنامه‌ریزی کنند.

شمس در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان فدراسیون نیز با این موضوع موافق هستند یا خیر، گفت:‌ با رئیس فدراسیون در مورد این موضوع صحبت کردم او نیز با گرفتن تعهد مالی از باشگاه‌ها موافقت کرد و به زودی این جلسه را برگزار خواهد کرد.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون بوکس در پاسخ به این سوال که آیا در بین هشت تیم حاضر در لیگ برتر تیمی اعلام انصراف کرده است یا خیر، عنوان کرد: گویا یک مقدار تیم مازندران خیلی شرایط حضور در لیگ را ندارد. در حال حاضر هشت تیم قرار است در مسابقات لیگ حضور داشته باشند و اگر تیم مازندران انصراف دهد ما تیم آنذان سپاهان را داریم که قطعا می‌توانیم جایگزین تیم مازندران کنیم. این منوط بر این است که تیم مازندران از حضور در لیگ برتر انصراف دهد.

پیش از این قرار بود رقابت‌های لیگ برتر بوکس ۱۰ آذرماه با حضور ۸ تیم در تهران پیگیری شود که حالا با اتفاقات رخ داده برگزاری هفته اول رقابت‌های لیگ برتر در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *