رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان جویبار خبرداد : برگزاری گفتمان دینی در مدارس با هماهنگی آموزش و پروش جویبار

اختصاصی پرش : رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان جویبار در راستای عملکرد سازمان و تبلیغات اسلامی شهرستان گفت: در شهرستان جویبار تعداد سی و یک موسسه  و خانه قرآنی روستایی وجود دارد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان جویبار

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی گفت: فعالیت های قرآنی پیش از اینکه سازمان تبلیغات اسلامی در جویبار شروع به کار کند فاقد داور و مربیان کار آزموده بود اما در حال حاضر جویبار از همه جهات دارای اشخاص قرآنی بسیار خوب از جمله مربیان و داوران مجرب است. وی افزود: حدود ۱۳۵ مربی حرفه ای در سطح شهرستان در حال فعالیت در موسسات قرآنی هستند.

شایان ذکر است: در بخش داوارن نیز به نقطه ای رسیدیم که به شهرستان های همجوار داور اعزام میکنیم.

حجت الاسلام بهرامی با بیان اینکه در جویبار تعداد پنجاه حافظ کل قرآن وجود دارد خاطر نشان کرد:  این افراد سرمایه های قرآنی جامعه هستند که در پرتو قرآن به مدار بالایی رسیدند که این از تأثیرات قرآن در زندگی این افراد است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان جویبار گفت: قرآن از چند جهت مهجور است و بزرگترین جهت آن در بین ما مسئولین است حال فرقی ندارد چه از جانب من باشد یا مقامات بالاتر .

وی در ادامه عملکرد سازمان تبلیغات اسلامی جویبار در زمان ریاست ایشان در رابطه با امور فرهنگی گفت: ما در طول سال سه برنامه را مداوم برگزار میکنیم که یکی از آنها برگزاری گفتمان دینی در مدارس است و با هماهنگی آموزش و پرورش جویبار انجام میشود.

وی افزود: با اعزام روحانیون مجرب از قم به مدارس شهرستان که با برگزاری کلاس برای متوسطه اول و دوم انجام و با شروع ایام تعطیلات مجددا با هماهنگی آموزش و پرورش شهرستان جویبار برنامه هایی را برای اوقات فراغت دانش آموزان در دستور کار داریم.

بهرامی اشاره کرد: این موضوع که اداره در بحث کانون مداحان و هیئت های مذهبی انجام داده است نتایج خوبی

را دریافت کردند.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی نقش روحانیت در جامعه کنونی را تشریح کرد و گفت: نقش روحانیون را با توجه به اتفاقات اخیر باید به این گونه تقسیم کرد که در بحث جهادی روحانیونی را به روستاهای سیل زده شهرستان سیمرغ اعزام تا تآثیرات مثبتی را در اذعان عمومی شهرستان داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین بهرامی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان جویبار در پایان از عموم رسانه های کشور تقاضا کرد ، تا در کنار توجهات بسیار زیادی که به امور ورزشی و فرهنگی و اقتصادی میشود به موضوعات دینی نیز پرواخته و مردم در کنار خواندن مطالب اقتصادی ، ورزشی ، اجتماعی وسایر موضوعات نگاهی نیز به احادیث معصومین (ص) و سخنان بزرگان دین نظیر آیت الله بهجت (قدس سره) بیاندازند. /محمدرضا فولادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو