اجرای ۵۰ برنامه فرهنگی و ورزشی دهه فجر در محمود آباد

نسیم ورزش/اسماعیل پهلوان در جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان محمودآباد از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی از سوی کمیته ورزش و جوانان خبر داد.

PhysicalImage

وی افزود: در راستای استقبال از سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برنامه های متنوع ورزشی و فرهنگی در قالب ۵۰ برنامه برای مقاطع مختلف سنی در رشته های  مختلف ورزشی و در هر دو بخش بانوان و آقایان تدارک دیده شده است که در طول ایام الله دهه مبارک فجر به مرحله اجرا در می آید.
رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد با بیان اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی دارای ماهیت فرهنگی است، اظهار کرد: امروز بر طبق فرامین مقام معظم رهبری باید کارهای فرهنگی در سطح جامعه بیش از پیش گسترش یابد و در جهت انتقال ارزش ها و دستاوردهای سی و چهار ساله انقلاب به نسل جوان باید بی وقفه تلاش کرد. 
پهلوان خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته با اعضای کمیته ورزش و جوانان، برنامه هایی از جمله برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی در شهرستان و روستاهای بخش مرکزی و سرخ رود، جشنواره و مسابقات ورزشی کارمندان، جشنواره استانی مهارت های فردی و نمایشی، مسابقات والیبال پیشکسوتان، دیدار با خانواده های معظم شهدای ورزشکار، غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با ائمه جمعه شهرستان و به صدا در آوردن زنگ انقلاب برگزار می شود.
وی همچنین از برگزاری مسابقات فوتسال روستایی و عشایری شهرستان خبر داد و گفت: برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان، مسابقات استانی راگ فوتبال و چندین برنامه مختلف فرهنگی و ورزشی از برنامه های پیش بینی شده برای دهه فجر است.
رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد در پایان بیان داشت:جامعه ورزش و جوانان این شهرستان همچون سال های گذشته با حضور چشم گیر و دشمن شکن خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن تجدید پیمان با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب اسلامی می زنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *