دیپلماسی دستگاه ورزش مازندران ایراد دارد!!!/ برخورد گزینشی در برخورد با رسانه های ورزشی بی جواب نخواهد ماند

اختصاصی نسیم ورزش: دیپلماسی دستگاه ورزش مازندران ایراد دارد!!!/ برخورد گزینشی در برخورد با رسانه های ورزشی بی جواب نخواهد ماند، ورزش مازندران میزبان گردهمایی مشترک وزارت ورزش در هتل جنگلی سالاردره ساری میباشد.

هشدار
قبل از برگزاری این گردهمایی روابط عمومی دستگاه ورزش مازندران اعلام کرد این برنامه دو روزه بدون حضور رسانه های گروهی و با اطلاع رسانی اختصاصی دستگاه ورزش صورت خواهد گرفت اما شاهد حضور گزینشی رسانه ها در این مراسم می باشیم.
رسانه های تخصصی ورزش مازندران در سخت ترین شرایط در کنار ورزش مازندران قرار دارند و سهم بسزایی در موفقیت های ورزش استان ایفا می نمایند.
ورزش مازندران در شرایط حساسی قرار داشته در سال جاری بازی های آسیایی جاکارتا را پیش رو دارد و حمایت و اطلاع رسانی فعالیت های دستگاه ورزش استان توسط رسانه های تخصصی حائز اهمیت می باشد.
متاسفانه شاهد برخوردهای سلیقه ای در حساس ترین واحد اداره کل ورزش و جوانان مازندران هستیم و این در حالی است که یکی از مهمترین وظایف روابط عمومی ورزش و جوانان تعامل با رسانه ها محسوب می شود.
برخوردهای سلیقه ای موجبات دلسردی جامعه بزرگ و محترم مطبوعات ورزشی مازندران را بهمراه خواهد داشت.
ورزش مازندران نیاز به اتحاد و همدلی دارد و برخوردهای نسنجیده و خارج از عرف می تواند فعالیتهای دستگاه ورزش مازندران را تحت الشعاع قرار دهد.
متولی دستگاه ورزش مازندران نسبت به برخورد با رسانه های تخصصی ورزشی که بدون چشمداشتی اطلاع رسانی آگاهانه را در دستور کار خود دارند با حساسیت خاصی ورود کند تا نگرانی های موجود مرتفع شوند.
ورزش مازندران نیاز به همدلی دارد و این در حالی که برخورد ناصواب با رسانه های ورزشی تاوان سختی خواهد داشت.
مطمئنا این رفتارها از نظر اصحاب رسانه نادیده و بی جواب نخواهد ماند.
امید است در راستای احترام و تکریم جامعه مطبوعات ورزشی از سوی دستگاه دیپلماسی ورزش مازندران اقدامات موثری صورت گیرد تا شاهد چنین رفتارهای ناپسندیده در فضای ورزش مازندران باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو