دیدار ورزشکار نخبه و مدال آور بسیجی مازندران با رهبر معظم انقلاب اسلامی

 

نسیم ورزش: رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران در دیدار جمعی از ورزشکاران با آیت الله معلمی به تشریح برنامه های این سازمان در هفته فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای پرداخت و گفت: برخی از ورزشکار نخبه و مدال آور بسیجی مازندران با رهبر معظم انقلاب اسلامی در آینده نزدیک است.

 سید جواد حسینیان با بیان اینکه در هفته فرهنگ و ورزش زورخانه ای هفت برنامه شاخص و مهم در سطح استان برگزار می شود، افزود:  افتتاح نمایشگاه ترویج فرهنگ پهلوانی، دیدار با نماینده ولی فقیه و ائمه جمعه، غبارروبی گلزار شهدا، ورزش صبحگاهی، دیدار با پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران و همچنین برگزاری برنامه مهم روز قشر و ترویج فرهنگ پهلوانی از مهمترین برنامه های این سازمان می باشد.

حسینیان در ادامه دیدار و ملاقات حضور با آیت الله جوادی آملی و آیت الله همدانی خبر داد و افزود: از دریگر برنامه های مهم ملاقات حضوری برخی از ورزشکار نخبه و مدال آور بسیجی مازندران با رهبر معظم انقلاب اسلامی در آینده نزدیک است.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران با اشاره به میزبانی مازندران کنگره شهدای ورزشکار کشور در ساری اظهار داشت: سومین کنگره شهدای ورزشکار کشور در سال ۹۴ با محوریت شهید شاخص ورزش کشور بهرام اسدپور گلوگاهی آذر ماه در ساری با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *