دیدار مسئو ل بسیج ورزشکاران مازندران و اهالی ورزش محمودآباد با خانواده شهید ورزشکار

نسیم ورزش : مسئو ل بسیج ورزشکاران سپاه استان مازندران به همراه مسئولین ورزش شهرستان محمودآباد با خانواده شهید ورزشکار جلالی دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مسعود یوسفی سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد به همراه  سید جواد حسینیان مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه استان مازندران ،نقی کریمیان رئیس هیأت  نجات غریق وغواصی  مازندران،تورانی سرپرست کانون بسیج ورزشکاران، خادمی و بهمنی رئیس هیأت نجات غریق و غواصی و کونگ فو شهرستان، با حضور در منزل شهیدحسین جلالی  با پدر ، مادر و خانوداه این شهید ورزشکار و والا مقام دفاع مقدس دیدار و گفت و گو کردند.
در این دیدار حسینیان مسئول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه  مازندران با تجلیل از صبر ، ایثار و فداکاریهای خانواده معظم شهیدان ، جانبازان و ایثارگران گفت : خانواده شهدا ، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خداوند متعال خواهد داشت .
وی تصریح کرد: مردم ما قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده های معزز آنها هستند و می دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی شد.
در ادامه یوسفی سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد در این دیدارضمن گرامیداشت یاد شهدا و رزمندگان دفاع مقدس گفت: رسیدگی به امور خانواده‌های شهدا افتخار بزرگی است که باید با عشق به خدمتگزاری انجام شود.
یوسفی ادامه داد : امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده را شهیدان عزیزمان باشیم.
در این دیدارها پدر و مادر شهیید جلالی به بیان خاطراتی از سجایای اخلاقی و رشادت های فرزندان شهید خود پرداختند.
گفتنی است شهید حسین جلالی ورزشکار رشته کشتی و نجات غریق، درتاریخ بیست و یکم دیماه سال یک هزار و۳۶۵در عملیات کربلای ۵  در شلمچه  به شهادت رسید.
در پایان این دیدار از صبر وشکیبایی خانواده شهید جلالی که عزیز خود را فدای آرمانهای ایران اسلامی کرده اند با اهدای لوح  تقدیر قدردانی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو