دیدار مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با جانبازان ۸ سال دفاع مقدس

نسیم ورزش: در آستانه سی و هفتمین سالگرد بهار انقلاب حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به دیدار جانبازان ۸ سال دفاع مقدس رفت.

PhysicalImage.aspx
جهت ارج نهادن به مقام شامخ جانبازان ، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران عصر امروز شنبه ۹۴/۱۱/۱۷ در توانبخشی حضرت امام علی (ع) ساری حضور یافت، از نزدیک با رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس ملاقات و دیدار نمود.

در این دیدار صمیمی حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به همراه تنی چند از معاونین، با اهداء شاخه های گل و شیرینی، از حماسه آفرینی و جانفشانی های رزمندگان اسلام در دوران ۸ سال دفاع مقدس تجلیل نمود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در این دیدار ضمن قدردانی و تشکر از جانفشانی رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس گفت: بی شک امروز جانبازان و ایثارگران نمادهای بی بدیل ایثار، مقاومت و شهادت در کشورعزیزمان ایران هستند.

حسین زادگان با بیان اینکه با رشادت و جانفشانی شما رزمندگان و جانبازان، انقلاب ما در سراسر جهان شناخته شده است، افزود: همه آرامش و امنیت کنونی کشور ما به برکت خون شهدا، مقاومت و ایستادگی رزمندگان و شما جانبازان عزیز در برابر دشمن تا به دندان مسلح بعثی در دوران دفاع مقدس است.

در این دیدار صمیمی نیز عادل عالیشان معاون توسعه ورزش همگانی، حجت الله حیدری معاون امور فرهنگی و جوانان، سید جواد حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران، علی دهقان و محمدرضا رشیدی رئیس و دبیر هیئت پزشکی و ورزشی استان و محمد لطیفی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان حضور داشتند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو