دیدار سخت تیم فوتسال شهروند ساری برابر ارژن شیراز

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری گفت: پس از ۲ ماه وقفه فردا یکشنبه دیدار سختی را در شیراز در برابر تیم ارژن این شهر خواهیم داشت.

 

تیم فوتسال شهروند ساری

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، علی رعدی افزود : اگرچه در مدت تعطیلی، بازی تدارکاتی خوبی را برای بازیکنان شهروند برنامه ریزی کردیم، ولی باید در میدان اصلی بازیکنان را محک بزنیم.
وی اضافه کرد : در۲ ماه تعطیلی لیگ برتر فوتسال به دلیل حضور تیم ملی دررقابت های جهانی فوتسال در کلمبیا، تیم ها از روند بازی ها خارج شدند و تا حد زیادی نیز بازیکنان از فرم اصلی بازی دور شدند.
سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری اظهارداشت: در هر صورت ما برای برد و کسب سه امتیاز این دیدار به شیراز می رویم وامیدواریم با کسب این امتیاز بتوانیم جایگاه خود را در جدول ارتقاء دهیم.
رعدی افزود : دررقابت های سال جاری تیم ها از لحاظ آمادگی تفاوت زیادی با هم ندارند و باید برای هر بازی تدارک خاص و تاکتیک مناسبی را پیش بینی کرد تا بتوان از داخل زمین پیروز خارج شد.
در رقابت های فوتسال لیگ برتر باشگاه های ایران ۱۴ تیم حضور دارند و تیم شهروند ساری با کسب ۶ امتیاز از چهار بازی خانگی در رده هفتم قرار دارد.
شهروند ساری برای سومین سال متوالی در رقابت های فوتسال لیگ برتر حضور دارد و تنها نماینده فوتبالی مازندران در رقابت های لیگ برتر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو