دیدار دوستانه بازیکنان مازندرانی لیگ برتر فوتبال کشور با استقلال ساری

نسیم ورزش: دیدار دوستانه فوتبال بین تیمی متشکل از بازیکنان مازندرانی حاضر در لیگ برتر و استقلال ساری به‌منظور گرامیداشت شهدای مدافع حرم برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: دیدار دوستانه بازیکنان مازندرانی لیگ برتر فوتبال کشور با استقلال ساری

 در حالی که بیش از دو هفته از پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور می‌گذرد، باشگاه استقلال ساری با دعوت از بازیکنان لیگ برتری مازندران در صدد برگزاری یک دیدار دوستانه به یاد شهدای مدافع حرم استان برآمده است.

محمدی کیادهی مدیرعامل باشگاه استقلال ساری با اعلام این خبر گفت: این دیدار با قضاوت اشکان خورشیدی داور لیگ برتری ساری برگزار می‌شود و با هماهنگی انجام شده این بازی به صورت زنده از شبکه تبرستان به روی آنتن می‎رود.

وی به انجام امور فرهنگی در خلال برگزاری این دیدار دوستانه اشاره کرد و گفت: این حرکت ورزشی در راستای مناسبت‌های ایام پیش رو چهاردهم و پانزدهم خردادماه برگزار می‌شود.

برنامه‌های فرهنگی زیادی از جمله دعوت از خانواده‌های شهدای مدافع حرم، تجلیل از مرحوم هادی نوروزی، زنده یاد مهرداد اولادی، مرحوم محمد اسماعیلی و همچنین مربی با اخلاق استان مرحوم اسفندیار بالویی هم پیش‌بینی شده است.

تماشای این بازی رایگان است و برای این دیدار دوستانه برای تمامی بازیکنان حاضر در لیگ برتر فوتبال کشور دعوت‌نامه ارسال شده است.

دیدار دوستانه بازیکنان مازندرانی لیگ برتر فوتبال کشور با منتخب استقلال ساری روز یکشنبه ۱۶ خرداد از ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهید متقی ساری برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو